Amazon’dan Korona Virüsüne Termal Kameralı Önlem!

0
33
amazondan-korona-virusune-termal-kamerali-onlem

Teknoloji haberleri teknoloji rehberleri konusunda sizlere güncel içerikler sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda ise Amazon tarafından ön plana çıkarılan çalışmalardan bahsediyoruz.

Amazon termal kameralı önlemler konusunda amazon son dönemlerde oldukça hızlı bir çalışma üretiyor. Bu yüzden de kişilerin seçimlerine dair pek çok beklenti oluşturuluyor. Dünyanın en büyük perakende satıcısı konumunda bulunan Amazon, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında çalışanlarının vücut sıcaklığını ölçecek termal kameralar kullanmaya karar verdiğini açıkladı.

amazondan-korona-virusune-termal-kamerali-onlem
amazondan-korona-virusune-termal-kamerali-onlem

Bu yazı ilginizi çekebilir: Karantina da gezebileceğiniz 10 müze!

Geleneksel olarak firmaların kendine has bir çözüm üzerinde durduğu şu çalışmalarda, herkes için bir çözüm ve beklenti organize ediliyor. Ayrıntılar ve daha farklı seçenekler için tek yapılacak işlem kişisel beklentileri kullanmanız üzerine olacaktır. Geç kalmayın ve bu süreçleri sizler de yakından takip edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Online Yapılan Alışverişlere Yeni Düzenlemeler Geliyor

Koronavirüs salgını dünyanın dört bir yanında etkilerini hissettiriyor. Dünyanın en büyük perakende satıcısı konumunda bulunan Amazon, pek çok fabrikanın üretimi durdurduğu şu günlerde hizmetlerine devam ediyor.

Amazon Güçlü Bir İlerlemeye Sahip!

amazondan-korona-virusune-termal-kamerali-onlem

amazondan-korona-virusune-termal-kamerali-onlemGeneli itibariyle salgının daha etkili bir şekilde ilerlemesini sağlayan bu düzen, en azından korona konusunda salgınların daha etkili bir şekilde kontrol edilmesini sağlayacak. Bu sayede kişiler kendi içinde de bir yenilik ve beklenti oluşturmuş olacaktır. Salgınlardan kendisini ve çalışanlarını korumayı amaçlayan firma, ABD’de bulunan 70’in üzerindeki deposuna termal kamera sistemleri kurdurdu. Böylece bu tesislerde çalışanlar, olası bir hastalık riskine karşı önceden kontrol edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz