Fortnite Oyunu 3 Silah İle Nostalji Yapacak!

0
19
Teknoloji haberleri – teknoloji rehberi ailesinden herkese merhaba! Bu yazımızda sizler için Fortnite oyununun yeni getirmiş olduğu haberlerden bahsetmek istiyoruz. Oyun dünyasının birbirinden farklı çalışmaları ve seçenekleri bulunuyor. Hayata dair kendine has bir yapı sağlayan pek çok oyun içerisinde size dair söyleyecek şey çok fazla.
Son dönemlerde oyuncu sayısında düşüş gözlemlenen Fortnite, kaybettiği oyuncuları geri kazanmak için 3 nostaljik silahı oyuna geri ekliyor. Bu hamleyle şirket, Fortnite’ın eski günlerini özleyen oyuncuları tekrardan oyuna çekmeyi planlıyor. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşmış olacak ve kişisel beklentiler de kendine has bir yapı sağlamış olacak.
Fortnite Oyunu 3 Silah İle Nostalji Yapacak!
fortnite-oyunu-3-silah-ile-nostalji-yapacak

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Karantina Varken Evde Kalırken Oynayabileceğiniz Oyunlar

Son birkaç yıldır oyun sektörünü domine eden ve rekor üstüne rekor kıran Fortnite, yeni oyunların da piyasaya sürülmesiyle birlikte popülerliğini iyiden iyiye kaybetmeye başladı. Öyle ki geçen hafta bu konuyla ilgili Twitter’da hashtagler bile açılmış, oyuncular toplu bir şekilde eleştirilerini paylaşmışlardı. Eleştirilerin odağındaysa Fortnite’ın eski günlerdeki gibi olmadığı yer alıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy S20 Fan Edition detayları ortaya çıktı

Genel olarak bu oyunun sevenleri, oyunun tarzını ve beklentisini kendine göre ön plana çıkarmaya devam ediyor. Kaliteyi ve yenilikleri bu aşamalardan kullanmak ve ön plana çıkarmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. İnsanların isteklerine de bu aşamalarda hızlı bir yapıda ulaşmış olun. Kaliteyi ve beklentileri kendinize göre kullanmak için zaman kaybetmeyin ve çözümleri de organize etmeye devam edin.

Güncel Oyun Severlere Güzel Haber

fortnite-oyunu-3-silah-ile-nostalji-yapacak
fortnite-oyunu-3-silah-ile-nostalji-yapacak

Durum böyle olunca Epic Games, kaybettiği oyuncuları geri kazanmak ve eski günlerine geri dönebilmek için çeşitli yollara başvuruyor. Bu yollardan biriyse bir süredir oyunda görmediğimiz toplam 3 farklı silahı oyuna geri getirmek. Şirket, bu hamleyle birlikte Fortnite’ın eski günlerini özleyen ve nostalji özlemi çeken oyuncuları geri kazanmayı planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz