Adsense İle Nasıl Para Kazanılır?

0
33
Adsense İle Nasıl Para Kazanılır
Adsense İle Nasıl Para Kazanılır

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi olarak sizlere bugün internetten para kazanmanın başka bir dalını anlatacağım. Bugün değineceğim konu ”Adsense İle Nasıl Para Kazanılır?” Bunun için gerekli adımları yerine getirmeye ve bir site veya Youtube kanalı sahibi olmalısınız.

Bu sektörde çalışırken para kazanmaya başladıktan sonra işverininizi Google olarak görebilirsiniz. Sonuçta Google’dan para kazanıyoruz.

Bir blog, bir website, bir youtube kanalı açarak belirli işlemler ve sıkı çalışmanın sonrasında şans da yüzünüze gülerse adsense üzerinden geçinecek kadar para kazanmanız işten bile değil.

Çevrenizde veya webmaster sitelerinde gezdiğinizde rastlayabileceğiniz ”Bu ay adsense’den şu kadar para kazandım” tarzı başlıklara girip sadece insanların kazandığı paraya bakıp ”Acaba Nasıl Kazanıyorlar” diyebiliyoruz. İşte bu yazımız sizler için.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Dosyalar ücretsiz şekilde nasıl PDF formatına dönüştürülür?

Adsense ile para kazanmak mümkün mü?

Adsense ile düzenli bir gelir elde edebilirsiniz.

Youtube ve Website için içerik üreterek nasıl para kazanılır?

Adsense hesabınızı Youtube ve Websitenize bağlayarak para kazanabilirsin.

Youtube adsense ile bağlantılı mı?

Tabii youtube reklamları adsense ile bağlantılı çalışıyor.

Adsense İle Nasıl Para Kazanılır?

Adsense ile websitenizden ve Youtube kanalınızdan para kazanmanız mümkün. Bunları sıra sıra anlatacağım.

Website ile Adsense Üzerinden Para Kazanmak:

Açtığınız websitenize öncelikle özgün makaleler ekleyerek düzenli bir çalışma örgüsü oluşturuyorsunuz. Sonuçta işin sonunda Google çalışanı olacağız. Hiç bir işveren işçisinin kopya içerik çalışmasını, düzensiz bir çalışma düzenine sahip olmasını istemez ve buna izin vermez.

Özgün çalışıp, düzgün makaleler eklerseniz sitenizde Adsense onayı alabilirsiniz. Sitenize adsense onayı aldıktan sonra sitenize gelen ziyaretçiler artışı ve reklamlarınıza tıklamasıyla websiteniz için adsense üzerinden kendinize düzenli ve iyi bir gelir kapısı oluşturabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Netflix 200 milyon aboneyi geçti! Detaylar haberimizde

Youtube İle Adsense Üzerinden Para Kazanmak:

Websiteden sonra sıra geldi Youtube için içerik üreterek Google çalışanı olmaya. Youtube 2017’de getirdiği düzenleme ile kanal açan herkesin para kazanmasını ortadan kaldırdı. Artık Youtube’da para kazanmak için yerine getirmeniz gereken kriterler var. Bu kriterler şöyle.

Kanalınız son 1 sene içerisinde 4000 saat izlenmesi gerekiyor. Ve 1000 abone’ye sahip olmanız gerekiyor. 4000 saat şöyle; bir sene içerisinde kanalınızdaki videoları izleyen insanların izlediği süre toplamı 4000 saat etmeli hatta 4000 saati geçmeli. Bu aşamadan sonra para kazanmanız açılacak ve Youtube üzerinden reklamlarla para kazanabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz