Shallwego Mayıs Ayında Faaliyete Geçiyor

2
20
seyahat-turizm
shallwego-seyahat

Teknoloji Haberleri – Teknololoji Rehberi ekibi olarak, Mayıs ayında faaliyete geçecek olan dijital seyahat platformu Shallwego ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Shallwego Nedir?

Dijital seyahat platformları arasına dahil olacak yenilikçi bir uygulamadır.

Shallwego Ne Zaman Faaliyete Geçecek?

Platformun, Mayıs ayı içerisinde faaliyetlerine başlaması bekleniyor.

Shallwego, ACY Şirketler Grubu’na bağlı olan ACY Turizm tarafından faaliyete geçiyor. Seyahat tutkunlarının gezi planlamaları öncesinde otel ve konaklama, uçak bileti, tur ve havalimanlarından VIP transferlerini kısa sürede organize edebilecekleri platform, birçok farklı olanağa sahip.

Shallwego Nedir?

Shallwego ile Seyahatleri Anlamlı Kılın

25 Mayıs 2020 tarihinde etkin bir şekilde faaliyete geçmesi planlanan Shallwego, 2016 yılında 100 milyon dolara yakın bir değer ile kurulmuştu. Platformda, bireysel seyahat organizasyonlarının yanı sıra kurumsal bağlamda yurt içi ve yurt dışı iş seyahatleri ve konaklamalar gibi operasyonel yükleri azaltıcı unsurlar bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kira Yardımı Kimlere Verilecek? Esnafa 1000 TL Kira Yardımı Başvuru Şartları

`Kar marjını düşük tutarak imkanlar sağlayacağız”

Mobil uygulamaları ve resmi web adresi ile beraber 25 Mayıs tarihinde global pazara açılacak olan platform ile ilgili olarak ACY Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Yıldırım, bazı açıklamalar yaptı. Yıldırım, kar marjının düşük tutularak, seyahat severlere hem ekonomik hem de son derece hızlı bir hizmet kalitesi ile olanaklar sağlayacaklarını belirtti. Uygulama ile birlikte 3 dakikalık süre zarfı içerisinde konaklama, tur, uçak bileti ve VIP transfer süreçlerinin tamamlanabileceğini belirten Yıldırım, turizmin dünya çapındaki pasta payından da bahsetti.

İlginizi Çekebilir: Vizesiz Gidilebilecek 14 Ülke

 

Tüm dünyada 1,2 katrilyon dolarlık bir ciro ile sektörün ayakta durduğunu belirten Yıldırım, COVID-19 salgınının tüm sektörü derinden etkilediğinin altını çizdi. Küresel bir salgın ile beraber çözümün birlik, beraberlik ve tedbirler ile geleceğini savunan Yönetim Kurulu Başkanı, ülkeler arası destekler ile bu kötü sürecin sona ereceğini vurguladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Firmasının Tazminat Davası Ertelendi

Türkiye pazarına olan inançlarının her zaman için devam ettiğini belirten Yıldırım, en önemli unsurun moral aşılamak olduğunu söyledi. Yıldırım, sözlerini “Ülkemize olan inancımız tam. Yatırım çalışmalarımıza salgından dolayı herhangi bir ara vermeden devam ediyoruz. Tüm planları erteleyen, güzel günleri heyecan içerisinde bekleyen insanların hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olacağız” diyerek noktaladı.

2 YORUMLAR

  1. Öncelikle bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum çünkü bu başarı ülkemizin gençlerinin başarısıdır. Görünen o ki turizm sektöründe bir dünya devi doğuyor ve şuan emin adımlarla ilerliyor. Bu tür girişimcilerin bizim ülkemizden çıkmış olması bizler için gurur kaynağı ?? Dört gözle Shallwego’nun açılmasını bekliyoruz.

    • Yorumunuz için teşekkür ederiz. Evet Ertuğrul bey çok doğru Ülkemizde yararlı gelişmeler olmaya devam ediyor. Bunları an be an sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. Web Sitemizdeki bildirimleri ? açarak bizden anında bildirim alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz