Açık Hava Sineması Kayıtlarına Yoğun İlgi

0
16
acik-hava-sineması
acik-hava-sineması

Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi Olarak bugün sizler için İzmir’de düzenlenecek Olan açık hava sineması etkinligi Ile Ilgili Bilgileri derledik.

Koronavirüs salgını, sosyal hayatı büyük ölçüde etkiledi. Pandemi seçininin ilan edilmesi ile birlikte kullanın. 11 Mart 2020 tarihinde bu yana, Türkiye’de de koronavirüs ile mücadele ve şiddetli hali ile devam ediyor. Bu bağlamda da çeşitli koşullar, sosyal mesafe kurallarını ve sosyal hayatın kısıtlamasını beraberinde getiriyor. Fakat son günlerde vaka sayısının azalması ile beraber, çeşitli belediyeler önemli etkinlikler yapıyor kısa süreli kafa dinleme seansları yaratmaya başladı.

Açık Hava Sineması'nda Hangi Film İzlendi?

15 Mayıs günü, Bayi Toplantısı adlı film izlendi.

Etkinlik ne kadar sürdü?

Etlinlik ortalama 2 saat civarı sürdü.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgını günlerinde sosyal mesafeye uygun bir şekilde dizayn ettiği etkinlik ile, sinema severleri bir araya topluyor. 15 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, açık hava sinemasında buluşuluyor. Sinema tutkunlarının son yılların ilgi gören filmlerinden biri olan Bayi Toplantısı filmi ile eğlenceli vakit geçirmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   The Platform Filmi Neyi Anlatıyor?

Biletler Rekor Sürede Tükendi

acik-hava-sineması-1
acik-hava-sinemasi

Sosyal mesafe kuralları kapsamında, araç içerisinde en fazla 2 kişinin bulunabileceği şekilde dizayn edilen açık hava sineması etkinliğinin biletleri de rekor bir süre içerisinde tükendi.

Başvuru yapan 750 kişinin kabul edileceğinin duyurulmasının ardından etkinliğin tanıtılması ile beraber, 19 saniye içerisinde başvurular rekor düzeye ulaştı. 750 kişilik başvuru listesine, toplamda 66 binden fazla ziyaretçi göz attı.

İlginizi Çekebilir: Andy Serkis’ten COVID-19 Farkındalığı

 

İzmir’de Bostancı, İnciraltı Demokrasi Meydanı, Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Buz Pisti, Buca, Çiğli ve Fuar İzmir’de, filmin gösterimi eş zamanlı olarak yapılacak.

Araç içerisinde en fazla 2 kişinin bulunabileceği etkinlik sırasında, izleyicilere patlamış mısır ve içecek ikramı da yapıldı. Evde Kal çağrılarına fazlasıyla uyulduğu bugünlerde, sinema severler keyifli bir etkinlikte buluşmuş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Warren Buffet'tan yatırımcılara 5 tavsiye

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz