Andy Serkis’ten “COVID-19” Farkındalığı

0
19
andy-serkis
andy-serkis

Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bugün sizler için Andy Serkis’in COVID-19 salgınına karşı yaratacağı farkındalıktan bahsedeceğiz.

İngiliz oyuncu Andy Serkis, COVID-19 salgınına destek adına farkındalık yaratarak özgün bir çalışma yapıyor.

Kitap Okuma Farkındalığı Kaç Saat Sürecek?

Toplamda 12 saat sürmesi bekleniyor.

Gelirler Bağışlanacak Mı?

Evet. Gelirler, 2 farklı vakfa bölüştürülecek.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, beraberinde ünlü simaların da farkındalık ve yardım çalışmalarını beraberinde getirdi. Son olarak, Yüzüklerin Efendisi filminde Gollum karakterine hayat veren oyuncu Andy Serkis, yardım amaçlı farkındalık yaratmak adına kolları sıvadı.

Başarılı İngiliz oyuncu, salgın süresi boyunca görülen zararların bir kısmını önemli bir çalışma ile karşılayarak destek sağlamak istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İstihbarat Başkanlığı Kuruldu

12 Saat Boyunca Kitap Okuyacak

kitap
andy-serkis”

Sinema dünyasının en önemli serilerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi filminin Gollum karakterini canlandıran oyuncu, Hobbit kitabını ara vermeden, baştan sona okuyacak

Alman asıllı İngiliz yazar J.R. Tolkien’in 1937 yılında çıkardığı Hobbit kitabını baştan sona aralıksız şekilde okuyacak olan Serkis, canlı okuduğu süre zarfında elde edilecek gelirleri bağışlayacak. Gelirler, NHS Charities Together ile Best Beginnings vakıflarına paylaştırılacak.

Kitabı hiç ara vermeden okuyacak olan Serkis, toplamda 12 saati bulması beklenen bir yayın yapmış olacak. Yayına, Andy Serkis’in “Hobbitathon Covid-19 Go Fund Me Page” adlı sayfasından erişim sağlanabilecek.

Yayına dair süre kapsamında 12 saatlik bir ipucu verilirken, bu süre zarfında toplamda 100 bin poundu aşkın bir gelirin toplanması hedefleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İzlenmesi Gereken En İyi 5 Anime
İlginizi Çekebilir: Dizi Ve Film İzleyebileceğiniz 5 Online Platform

“12 saatlik bir maratonumuz var”

Konuyla ilgili olarak düşüncelerini dile getiren Serkis, koronavirüsün sokağa çıkma yasaklarını da ardı arkasına beraberinde getirdiğini vurguladı. Zor bir dönemden geçildiğinin altını çizen başarılı oyuncu, kitap tarihinin en muazzam maceralarından birine dinleyicileri götürmek istediğini söyledi.

Yardıma ihtiyaç duyan bireyler için çalışmalar yapan iki vakfa destek olmak amacıyla yardım toplanması gerekliliğini düşünen Serkis, bu anlamda 12 saatlik bir maratonu tamamlayacaklarını ifade etti.

Serkis, Yüzüklerin Efendisi serisinde Gollu’a hayat vermesinin ardından Maymunlar Cehennemi serisinde de Caesar karakterini canlandırmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz