Acer Swift 3 ülkemizde satışa çıktı! Özellikleri neler?

0
23

Acer firmasının yeni modeli olan Acer Swift 3 ülkemizde satışa çıktı. Satışa sunulması beklenilen iş bilgisayarı, oldukça ilgi görecekmiş gibi görünüyor.

Acer Swift 3 özellikleri neler?

3:2 görüntü oranına sahip 2250 x 1504 çözünürlüğünde IPS ekranla karşımıza çıkan Acer Swift 3, sRGB renk alanının tamamını içeriyor. Bir de Acer’in kendi renk teknolojileri ile beraber tamamiyle bir tasarım canavarıyla karşı karşıyayız diyebiliriz. Zira dijtal tasarımcılar için renklerin iyi görünmesi olmazsa olmaz.

Gücünü 10. nesil Intel Core i5-035G4 işlemci ve 16 GB’a varan RAM ile sağlayan cihaz, depolama tarafında 512 GB’lık bir SSD ile bizleri karşılıyor. Elbette bu bir iş bilgisayarı olduğu için, pil konusunda da yetenekli olmalı. Zira bu tür taşınabilir cihazlarda en önemli konulardan biri olarak pil performansı dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Oppo A15s sızdırıldı! Özellikleri neler?

Bilgisayarın pilini tam şarj ettikten sonra 16 saat kullanabiliyoruz. Bu da baya iyi bir süre. Ayrıca yalnızca 30 dakika şarj ederek 4 saatlik bir pil ömrü de elde edilebiliyor. Acer Swift 3, üzerinde parmak izi ile giriş imkanını da sağlıyor.

Acer Swift 3 fiyatı ne durumda?

Acer Swift 3, ülkemizde 7.749 TL fiyat etiketiyle satışa çıktı. Özelliklerine bakınca fiyata normal diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz