2021’de Beklenen Yeni Apple Ürünleri

0
132

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Apple bahar etkinliğindeki birden fazla sürüm ve teknoloji endüstrisinde dolaşan birçok söylenti ile 2021’in Apple için dolu bir yıl olması bekleniyor. Söylentilere göre, sonbahar etkinliğinin bu yılki sürümler listesine eklemek için bazı önemli ürünler çıkacak. İşte 2021’de dört gözle bekleyebileceğimiz ürünlere genel bir bakış.

iPhone 13 veya iPhone 12s

iPhone 13’ün Eylül 2021’de Apple’ın sonbahar etkinliğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yaklaşan iPhone’daki ilk değişiklik adında da olabilir. Son zamanlarda sosyal medyada çok sayıda söylenti ortaya çıktı ve bu da Apple’ın bunun yerine iPhone 13’ten iPhone 12s’ye geçebileceğini gösteriyor. Bu, Apple’ın iPhone 6’ya kadar benimsediği bir formattı, ancak bu yıl potansiyel olarak geri dönüş yapabilir.

iPad Pro

Apple’ın 2021 bahar etkinliğindeki lansmanından bu yana, yeni iPad Pro sektörün konuşması oldu. Bunun pek çok sebebi var, bunlardan en önemlisi M1 MacBook Air işlemci yongasının iPad’e tanıtılması ve onu benzersiz, yüksek hızlı, sağlam bir cihaza dönüştürmesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   OPPO Pad Air 2 Ekran Detayları Gelecek Haftaki Lansman Öncesinde Açıklandı

İPad’in donanımının bir parçası olan M1 çipi, sonuç olarak on saatlik pil ömrü, gelişmiş ekran ve yeni arka ve ön kameralar dahil olmak üzere birçok özelliği teşvik etti.

Apple Watch Series 7

Apple’ın Eylül 2021’de iPhone 13 ile birlikte Watch Series 7’yi duyurması bekleniyor. Apple Watch Series 3, 4, 5 ve 6’nın yıllar boyunca Eylül ayında art arda duyurulmasıyla bu nispeten sağlam bir tahmin. Çıkış tarihinin yanı sıra fiyat noktalarının da aynı kalması bekleniyor.

Apple
Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 ile ilgili pek çok geçerli söylenti yok, ancak teknoloji endüstrisinde hala çok az bilgi dolaşıyor. Bunlardan en önemlileri, sağlık ve zindelik özelliklerinde iyileştirmelere yönelmiş gibi görünüyor.

MacBook Pro ve MacBook Air

Yeni MacBook Pro ve MacBook Air’in 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi ancak 2022’nin başına kadar uzatılması bekleniyor. Her iki modelin de çarpıcı tasarım yenilemelerinden geçmesi ve öncekilerden önemli ölçüde daha ince ve daha hafif olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Acer Swift SF314-42 fiyatına 1.590 TL değerinde indirim geldi!

Apple, daha ince çerçeve beklentilerini takip ederek ekranın daha fazla yer kaplamasına ve MacBook’a daha şık bir görünüm kazandırmasına izin verirse, çok beklenen bir değişiklik yapılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz