2021 Nissan Juke Teknik Özellikleri ve Fiyat Listesi

0
305
2021-nissan-juke-teknik-özellikler

2021 Nissan Juke Teknik Özellikleri ve Fiyat Listesi

Yeni Nissan Juke ile ilgili teknik özellikleri ve donanım paketlerini siz sevgili okurlarımız için derledik. Teknik özellikleri ve donanım paketleri ile birlikte yeni Nissan Juke’un nasıl tasarlandığını gelin birlikte inceleyelim.

2021 Nissan Juke Teknik Özellikleri

Nissan Juke; 1.0 litrelik motoru ile satışa sunulmaktadır. Araç içerisinde 6 ileri manuel ve ya 7 ileri DCT otomatik vites seçeneği bulunuyor. Aracın güç tüketimi geçtiğimiz senelere göre daha da arttırılmış gözükse de teknik özelliklere bakıldığında belirlenen beygir gücü 115 olarak aktarılmış. 422 litre bagaj hacmi sunan Nissan Juke, 100 kilometrede ortalama olarak 5.2 litre yakıt tüketmektedir. Aracın maksimum seviyede çıktığı tork ise 200 Nm’dir. Normal şartlarda oluşan yakıt tüketimi ise ortalama olarak 5.2 litre olarak belirlenmiştir. Aracın 0-100 km/s hızlanması ise 10.7 sn alırken maksimum hızı yaklaşık 180 km/s olarak belirlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Dünya'da Artık 5 Okyanus Var
2021-nissan-juke-teknik-özellikler
2021-nissan-juke-teknik-özellikler

 

2021 Nissan Juke Donanım Seçenekleri

Nissan Juke; Tekna, Platinum ve Platinum Premuim olmak üzere 3 farklı şekilde satışa sunulmaktadır. Araç içerisinde ki belli farklılıklar oluştururken en boş paketten en dolu pakete doğru sizler için seçenek sunuluyor.  3 farklı paket seçeneklerinin içerisinde neler olduğunu Nissan bayilerine giderek öğrenme şansınız ile birlikte belirlenen zaman dilimleri içerisinde test sürüşü yapmanızı önermekteyiz.

2021 Nissan Juke geneline baktığımızda ortaya çıkan donanımsal özellikler şu şekildedir;

  • 17-19 inç alaşımlı jantlar
  • 2 – 7 inç arasında gelişmiş sürüş yardım ekranı
  • Geri görüş kamerası
  • Arka park sensörü
  • Akıllı çarpışma önleme sistemi
  • Akıllı şerit takip asistanı
  • Ön Park Sensörü

Gibi donanımsal paketler bulunmaktadır. Nissan Juke ülkemizde 231.300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarırken paket özelliklerine göre bu fiyatın 430.000 Tl’ye kadar artacağı bilinmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xbox Game Pass Nisan 2023 Oyunlarını Açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz