Yeni Toyota Hilux Tanıtıldı

0
155

Japon araba üreticilerinden biri olan Toyota’nın en popüler arazi araçlarından biri olan Hilux, 2021 yılına özel olarak birçok açıdan yenilendi. Arazi arabası olması sebebiyle özellikleri konusunda zaten birçok kullanıcıyı heyecanlandıran Hilux, tasarımsal olarak da yeni dizayn serisine ulaşarak yeni kullanıcılarına göz kırptı.

Dışarıdan bakıldığında tam anlamıyla bir arazi otomobil havasını veren Toyota Hilux, serinin dış profilini korumaya devam ettiğini görüyoruz. Kişileştirme konusunda 8 farklı ana görevde rengiyle birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Gövde rengi kategorisi içerisinde sunmuş olduğu bol opsiyonlu jantları ile sunmayı tercih eden Toyota, 2021 Hilux için yalnızca 2 farklı jant tasarımı sunmaktadır. Araç içerisinde iki jant modeli de 18 inç ölçülerinde yer almaktadır. Toyota Hilux, dış tasarım konusunda özelleştirdiği durumları iç tasarımlarda da özelleştirebilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Hyundai Tucson 2021 yeni fiyat listesi duyuruldu!
yeni-toyota-hilux-tanitildi
yeni-toyota-hilux-tanitildi

Donanım ve Teknik Özellikleri

Deri koltuklarla ve dayanıklı iç tasarımları ile birlikte üst seviye malzeme işçiliğiyle birlikte kullanıcılara sunulan Toyota Hilux, iç mekan hazzı ve direksiyon tutuş özellikleri ile birlikte birçok kişi tarafından dikiş tutuyor. Toyota Hilux’un kumaş koltuk tercih edilerek görmek isteyen kullanıcılar için ise ekstra koltuk tasarım sunulmaktadır.

Araç içerisinde ki güvenlik sistemi sayesinde de yaya ve bisiklet yollarının fark edilerek sürücü güvenliğinin üst seviyeye çıkarıldığını söyleyebiliriz. Araç içerisinde bulunan şerit takip sistemiyle sürüş esnasında ki kolaylıkları alacağınızı düşünüyoruz. Araç içerisinde dijital tasarım göstergeleri, koltuk ısıtma teknolojileri gibi birçok kişinin merak ettiği farklı teknolojilerde bulunmaktadır.

Aracın boş satış fiyatı yaklaşık olarak 312.200 TL olacağı konuşuluyor. Özellikler arttıkça da fiyatın artacağını söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Citroen C5 Aircross 2020 fiyatları 400 bin TL'yi geçti!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz