Yeni PlayStation VR’ın Ne Zaman Piyasaya Sürüleceği Ortaya Çıktı

0
52
yeni playstation vr
yeni playstation vr

Yeni bir rapor, Sony’nin bir sonraki PlayStation VR kulaklığının 2022 yaz sezonunda piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. PSVR 2 yalnızca PS5’te çalışacak ve birçok gelişmiş özelliğe sahip olacak. Buna Samsung tarafından yapılan OLED ekran panellerinin de dahil olacağı söyleniyor.

PlayStation VR 2022 Yılının Sonlarına Doğru Gelecek

Bloomberg, LCD panel üreticisi Japan Display Inc hakkında bir makale yayınladı ve VR kulaklık üreticilerinin makul maliyetle yüksek çözünürlükler sayesinde geniş çapta benimsemesini umduğunu söylüyor. Bununla birlikte, hikaye içinde, Sony’nin bunun yerine Samsung Display OLED panellerini tercih ettiğini de ortaya koyuyor. “Konuyla ilgili bilgisi olanlar”, kulaklığın “önümüzdeki yıl tatil döneminde” çıkacağını da iddia ediyor.

PlayStation VR
PlayStation VR

Bu olasılıkların ötesinde değil. Sony Interactive Entertainment’ın platform planlamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Hideaki Nishino, olası çıkış tarihleri ​​hakkında konuşurken yalnızca yeni PSVR modelinin bu yıl piyasaya çıkmayacağını söyledi: “Yeni VR sistemimiz için hala çok fazla geliştirme yapılıyor, bu yüzden kazandı. 2021’de piyasaya sürülmeyecek.” Açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

PSVR 2’de zaten bazı resmi unsurları gördük. Kontrolörler Mart ayının ortasında ortaya çıktı. Oculus tarafından kullanılan sarmal cihazlara benziyorlar, ancak PS5 DualSense denetleyicisi gibi dokunsal geri bildirime ve uyarlanabilir tetikleyicilere sahip olacaklar. PSVR 2 hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sitemizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz