Yeni Microsoft patenti, üçlü ekran tasarımına sahip Surface cihazını ortaya koyuyor

0
microsoft üçlü ekran
microsoft üçlü ekran surface cihazı

Microsoft, Surface Duo’yu ilk olarak Ağustos 2020’de duyurmuştu ancak cihaz, her ne kadar harika bir kaliteye sahip olsa da sınıfında lider deneyimiyle tanınmamıştı. Surface Duo 2, orijinal Duo’nun birçok hatasını iyileştirdi, ancak buggy yazılımı ve cihazda yerleşik olan deneyim ve özelliklerle haklı çıkarılmayan pahalı fiyat etiketi ile etkilemeyi başaramadı. Microsoft tarafından alınan yeni bir patent, şirketin üç katlı bir Surface cihazı, muhtemelen Surface “Trio” üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor.

Patent tarafından bulunan, Patentli Apple, Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi (USPTO) geçen hafta verdiği ve iki menteşe ve katlanmış üç ekranlı bir cihazı göstermektedir edildi. Katlanabilen ek bir ekrana sahip olması dışında Surface Duo benzeri bir tasarıma sahiptir. Ekranın ortasında küçük bir boşluk var gibi görünüyor, ancak bu patentler genellikle konseptler ve piyasaya sürülebilecek nihai ürüne değil, sadece teknoloji ve arkasındaki fikri yansıtıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Suicide Squad: Kill the Justice League’nin Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Surface

Geçmişte Samsung ve TCL’nin yuvarlanabilir ekran paneline sahip konsept cihazları ve üçe katlanan tasarıma sahip cihazları sergilediğini gördük, ancak bunların hiçbiri henüz halkın eline geçmedi. Şu anda olduğu gibi, özellikle son zamanlarda çok fazla eleştiri aldığından, Microsoft’un Microsoft Duo’nun ilerlemesiyle ilgili planlarının ne olduğuna dair hiçbir ayrıntıya sahip değiliz.

Microsoft’un yakında çıkacak Surface cihazı için kullanabileceği yeni tasarım hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz