Xiaomi’nin yeni Black Shark 4S önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek

0
xiaomi black shark 4s
xiaomi black shark 4s

Orijinal Xiaomi Black Shark 4 serisi, daha güçlü bir Pro varyantı ile birlikte bu yılın başlarında piyasaya sürüldü. Ancak, yakında yeni bir Black Shark 4S gelişini göreceğimiz için, Xiaomi aileye katılmak için üçüncü bir cihaz üzerinde çalışmakla meşgul görünüyor.

Yakında orijinal oyun akıllı telefon serisinin yeni bir üyesini göreceğiz. Black Shark 4S, 13 Ekim Çarşamba günü Çin’de duyurulacak. Yaklaşan cihaz hakkında çok fazla bilgi yok ama en azından tespit edilen posterlerde 4S ile ilgili bazı detayları görebiliriz. Black Shark 4S posterleri, cihazın üçlü kamera dizisine sahip olacağını ve cihazın ön yüzünün ne gibi göründüğünü ortaya koyuyor. Ayrıca cihazın birkaç kamera örneğini de gördük ve hepsini bu bağlantıyı takip ederek kontrol edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyonlar ve telefonlar satışa sunulacak

Black Shark 4S

Orijinal Black Shark serisi, Qualcomm Snapdragon 870, 144Hz Ultra-Smooth ekran, 120W’a kadar Hiper Şarj, yükseltilmiş sıvı soğutma sistemi ve daha iyi bir oyun deneyimi için manyetik açılır tetikleyicilerle geldi. Aynı özelliklerin bazılarını yeni Black Shark 4S’de görebileceğimizi tahmin ediyoruz, ancak daha fazla ayrıntı görmek için önümüzdeki Çarşambaya kadar beklememiz gerekecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz