Xiaomi’nin Giyilebilir Teknoloji Markası Huami artık Türkiye’de !

0

Merhaba Teknoloji Haberleri Tekno Bilim ailesi , bugün sizlere Xiaomi’nin Giyilebilir Teknoloji Markası Huami hakkında bilgiler vereceğiz.

Xiaomi’nin alt markası olan ve akıllı saat üretimi yapan HuamiAmazfit X modelini geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı.  Amazfit X seri üretim bandına çıktığı zaman ihtiyaç sahipleri için bir bağış kampanyası düzenleneceği sözü dahi verilmişti. Kampanyanın hedefi 20 bin dolar toplamaktı fakat toplanan miktar kısa sürede 262 bin dolara çıktı.

Ülkemizdeki bir diğer dünya teknolohi devi olan Meizu’da ülke müdürlüğü görevini yapan Murat Sungur Özkan bundan sonra Huami Türkiye’nin başarısı için görev yapacak. Özkan Huami‘nin en iyi “fiyat/performans markası” olarak bilinmesini sağlamak için var gücüyle çalışacağını dile getirdi. Çok kısa zaman içinde Huami’nin Türkiye pazarına girişinin resmi olarak da duyurulması bekleniyor.

huami-amazfit
huami-amazfit

Öte yandan Huami’nin Amazfit serisi akıllı bileklik ve akıllı saatleri Türkiye’de bilinen ve kullanılan ürünler. Ancak şimdiye dek bu giyilebilir teknoloji ürünleri Xiaomi Amazfit olarak satıştaydı. Huami’nin Türkiye pazarına girmesiyle birlikte  Amazfit markasına sahip akıllı saat ve akıllı bilekliklerin tüm Türkiye faaliyetleri tamamen Huami’nin kontrolünde olacak. Huami ülkemizde diğer teknoloji firmaları ile Xiaomi’nin desteğiyle mücadele edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz