Xiaomi, 29 Mart’ta yeni bir Mi MIX akıllı telefonunu piyasaya sürüyor

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Xiaomi, popüler Mi MIX serisi akıllı telefonlarını geri getireceğini doğruladı. Seriden gördüğümüz son telefon, geçen yıl, esasen çılgınca bir sarmalayan ekrana sahip bir konsept cihaz olan Mi MIX Alpha idi. Mi MIX ailesinin en yeni üyesi, 29 Mart’ta Xiaomi’nin de Mi 11 Ultra’yı piyasaya sürmesinin beklendiği bir etkinlikte tanıtılacak.

Mi MIX 4 Olarak Gelebilir

Yaklaşan cihazın tam adıyla ilgili bir onay yok. Şirketin 2018’den itibaren Mi MIX 3’ün halefini piyasaya sürmediği düşünülürse, Mi MIX 4 olarak adlandırılabilir. Cihaz hakkında çok fazla şey bilinmemekle birlikte, MIX serisinin deneysel olduğu biliniyor, bu yüzden zorlayacak bir şey bekleyin.

Geçmişte, Xiaomi’nin katlanabilir bir akıllı telefon yapmak için çaba harcadığını gösteren birçok ipucu vardı, bu yüzden bunun katlanabilir olma ihtimali var. Ocak 2019’da, Xiaomi’nin kurucu ortağı Bin Lin, bize katlanabilir bir prototip hakkında bir fikir verdi. Geçen yıl, XDA Kıdemli Üyesi kacskrz, MIUI 12’nin Xiaomi Mi 10 Pro için Çin Kapalı Beta’sında “cetus” kodlu bir cihaz tespit etmişti. Bu cihaz, isFoldAbleDevice adlı yöntem için gerçek bir değer döndürdüğü için büyük olasılıkla katlanabilir bir akıllı telefondu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Netflix insanları şifreleri paylaşma konusunda uyarıyor
MIX
MIX

Ayrıca bu cihazın katlanamaz olma ihtimali de vardır. Çevreleyen ekranlı Mi MIX Alpha, birden fazla OEM’in katlanabilirler üzerinde çalıştığı söylendiği bir zamanda ortaya çıktı, bu yüzden aynı hattaki bir şey üzerinde çalışmak için Xiaomi’yi geride bırakmayız. Mi MIX Alpha hiçbir bölgede satışa sunulmadığı için, MIX 4 ile Xiaomi, ürünün daha rafine bir versiyonunu kitle pazarına getirmeye çalışıyor olabilir. Xiaomi’nin mağazasında neler olduğunu görmek için bekleyip izlememiz gerekecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz