Xbox Series X ve Series S Türkiye fiyatları kaldırıldı!

0
19
xbox

Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere Xbox Series X ve Series S konsollarının Türkiye fiyatının kaldırılması hakkında bilgi vereceğiz.

Konsol oyuncularının merakla beklediği iki model olan Xbox Series X ve Series S için Türkiye fiyatları nihayet açıklanmıştı. Daha fiyatların pahalı olmasını hazmedemeden, fiyatlar siteden adeta uçtu. Şu anda resmi sitede konsolların fiyatlarını ne yazık ki göremiyoruz.

Xbox Series X ve Series S fiyatları uçtu gitti

xbox

Xbox resmi Türkiye sitesinde Xbox Series X için 7 bin 499 TL gibi bir fiyat görünüyordu. Xbox Series S için ise 4 bin 599 TL olarak belirlenmişti. Bu fiyatlar ülkemiz için bir hayli fazla olsa da konsollar bu fiyatlardan satılmaya başlanacaktı.

Ancak bugün itibariyle fiyatlar siteden kaldırılınca, aklımıza iki tane ihtimal geliyor. Muhtemelen fiyat güncellemesi yapılacak ve bu güncellemenin sonucunda ya fiyatlarda indirim olacak, ya da fiyatlar yükselecek. İkinci ihtimalde ise; fiyatların kaldırılması belki de bir hata sonucu oldu ve tekrar eski fiyatlar siteye eklenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz