Windows 11 için yeni Microsoft Office UI kullanıma sunuldu

0
windows 11 microsoft office UI
windows 11 microsoft office UI

Rakamlar bunu göstermese de Microsoft için büyük bir düşüş yaşadı. Şirket, bu yıl Windows 11’in piyasaya sürülmesi ve Microsoft Office’in yeni sürümüyle birlikte yeni Surfaces cihazları ve yazılımlarında büyük güncellemeler yayınladı. Hem Windows 11 hem de Microsoft Office 2021, bir aydan uzun süredir piyasada olsa da, Office UI, yarı saydam estetiğiyle Windows 11’de asla doğal hissettirmedi. Teknoloji haberleri hakkında daha fazla bilgi için sitemizdeki kategorileri inceleyebilirsiniz.

Birden fazla rapora göre Microsoft, Office 2021 için daha şık, basit görünmesini sağlayan ve Windows 11 temasıyla eşleşen vaat edilen yeni görsel UI güncellemesini kullanıma sunuyor. Güncelleme, Office’e herhangi bir işlevsellik değişikliği veya özellik getirmiyor. süit, ancak görünüşünü biraz değiştiriyor. Office uygulamaları artık sistemin temasını (açık veya koyu) izleyecek ve şimdi şerit (tüm hızlı işlem düğmelerini içeren) artık daha çok Pencereden çıkan kayan bir panele benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iOS 16.5 güncellemesinden sonra iPhone piliniz neden bitiyor?

UI

Güncelleştirme şu anda Word, Excel, PowerPoint ve OneNote dahil olmak üzere Office 2021 paketinin neredeyse tüm uygulamaları için kullanılabilir. Ancak Office ekosisteminin en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Outlook, henüz yeni temayı desteklemiyor. Microsoft Office 365 aboneliğiniz veya Office 2021 LTS aboneliğiniz varsa, güncelleştirmeye Office uygulamalarının başlık çubuğunda Çok yakında düğmesinden erişebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz