WhatsApp’a Yeni Özellik Geldi: Kaybolma Modu

0
whatsapp Kaybolma Modu
whatsapp Kaybolma Modu

WhatsApp başkanı Will Cathcart, uygulamanın özellik üzerinde çalıştığını açıkladıktan günler sonra WhatsApp, kaybolma modu özelliğini test ederken görüldü.

WhatsApp başkanı Will Cathcart, uygulamanın özellik üzerinde çalıştığını açıkladıktan günler sonra WhatsApp, kaybolan mod özelliğini test ederken görüldü. Kaybolma modu, kaybolan mesajlar özelliğinin bir uzantısıdır. Bu özellik, kullanıcıların tüm sohbetler için aynı anda kaybolan mesajları açmasına olanak tanır. Şu anda kullanıcılar, sohbetler ve gruplar için kaybolma modunu ayrı ayrı açabiliyor. Tüm sohbetler için aynı anda açma seçeneğiniz yoktur.

Wabetainfo’ya göre WhatsApp, Android uygulaması için en son beta güncellemesinde kaybolan mod özelliğini test ederken görüldü. “iOS için WhatsApp’tan bazı ekran görüntüleri yayınladıktan ve Mark Zuckerberg ve Will Cathcart’ın onayından sonra WhatsApp şimdi sohbetler ve gruplar için kaybolma modu üzerinde çalışıyor. Önceki makalemizi okumadıysanız, kaybolma modu, gelecekteki bir güncellemede beta test kullanıcıları için mevcut olan ve yeni sohbet dizilerini otomatik olarak geçici sohbetlere dönüştürecek yeni bir gizlilik ayarıdır!” rapor yayınlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yeni nesil pazarlama stratejileri

Kaybolma Modu

Rapor ayrıca, kullanıcı kaybolma modunu etkinleştirdiğinde, kişilerinizin veya yeni sohbete başladığınız kişilerin her zaman bu konuda bilgilendirileceğini ortaya koyuyor. Özellik şu anda geliştirme aşamasındadır ve gelecekteki bir güncellemede kullanıma sunulacaktır.

İlgili bir notta, WhatsApp ayrıca sesli mesajlar için iki yeni özellik sunuyor. Mesajlaşma uygulaması, Android ve iOS beta test kullanıcıları için ses dalga formlarını kullanıma sunuyor. Bu, kullanıcıların sesli mesaj kaydederken dalga formlarını göreceği anlamına gelir. WhatsApp, gerçek zamanlı dalga formlarının yanı sıra yeni bir durdurma düğmesi de ekledi. Kullanıcılar kayıtlarını yarıda durdurabilir ve gönder düğmesine basmadan önce dinleyebilir.

WhatsApp iki özelliği kullanıma sundu. İlki, gerçek zamanlı ses dalga biçimlerini ve sesli mesajı kaydetmeyi durdurma olasılığını gösterir. İkinci özellik, kaydedilen sesli mesajı göndermeden önce dinleme yeteneği ile ilgili. WhatsApp’ın eklediği durdur düğmesi, kullanıcıların aradaki kaydı durdurmasını ve mesajı tekrar kaydetmesini kolaylaştıracak. Sil butonu da var, beğenmediyseniz kaydınızı hızlıca silebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz