Jaumo Abonelik İptali

0
jaumo abonelik iptali
jaumo abonelik iptali

Jaumo abonelik iptali ile oluşturduğunuz üyelikleri kapatma fırsatına sahipsiniz. Randevu uygulamaları son zamanlarda moda olması ile birlikte her geçen gün yeni bir girişimle karşılaşılmaktadır. Jaumo 2005 yıllarından bu yana hizmet veren ve bu anlamda ayrı bir kitlesi bulunmaktadır. Bu nedenle diğerlerine göre yoğunluğu daha fazla olduğunu belirtebiliriz. Ayrıca Jaumo iptal etmeden önce tanıştığınız kişiler ile başka adresler üzerinden iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Jaumo Premium Üyelik Nasıl İptal Edilir?

İnsanlar tanışma uygulamalarına üye olduklarında ilk önce kendilerine bir profil oluşturmaları gerekir. Bilgilerin girilmesi ve fotoğraf eklenmesi gerekir. Bu sayede diğer kişilerin hesaplarını kontrol ettiklerinde fotoğraf ve açıklamalara göre bir değerlendirme sağlanarak iletişime geçip geçmeyeceklerine karar vermektedir. Yüksek sayılarda bir sirkülasyon olduğundan dolayı herkes hemen birisi ile konuşma olasılığına sahiptir. Ancak Jaumo premium abonelik yaptığınız taktirde standart üyeliklere göre daha fazla ön plana çıkmaktadır. Profilinizi görenlerin sayısı da artacağından dolayı yeni bir kişi ile tanışma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Premium hesabı kullanmaya başladıktan sonra kapatmak yani Jaumo premium iptal etmek isterseniz uygulamada yapmanız gereken bazı adımlar bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   NVIDIA Yeni Ekran Kartları Çıkarıyor

Jaumo

Jaumo VİP üyelik kapatabilmek için direkt olarak ödeme sağlayıcısı üzerinden işlem gerçekleştirmeniz gerekir. Kullanım süreleri gibi detaylı bilgileri oradan görebileceğiniz gibi iptal taleplerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Yine otomatik yenilenme talimatları da son 24 saate kadar devre dışı bırakma hakkınınız bulunmaktadır.

Google Play’de Jaumo iptalini gerçekleştirmek için Google Wallet’ı kullanmanız gerekir. Yani Play Store’u açıp menüden Abonelikler kısmına ulaşmanız gerekir. Daha sonra da Jaumo’yu seçerek iptal edebilirsiniz.

iOS işletim sistemlerine sahip bir cihaz ile abonelik başlattıysanız işlemleri iTunes hesabından yürütmelisiniz. Ayarlar uygulamasını açarak adınıza ve sonrasında Abonelikler yazısına dokunmanız gerekir. Silmeyi amaçladığınız aboneliğe dokunarak iptal et yazısına tıklamanız gerekir.

Jaumo Aboneliği İptal Etmek

Yukarıda verilen bilgiler premium abonelikler içindir. Fakat normal üyelikler yani hesabınızı kapatmak, iptal etmek istiyorsanız direkt uygulama ve site üzerinden harekete geçmeniz gerekir.

  1. İlk adım olarak mobil uygulamayı kullanmayı tercih edenler uygulama marketten Jaumo’yu indirmeniz gerekir.
  2. Sisteme girdiğiniz zaman sol bölmede üç düz çizgili menü simgesine dokunmanız gerekir.
  3. Ekranda açılan yeni menüden Ayarlar’ı seçin.
  4. Jaumo hesap silmek ve abonelik iptal için gelecek uyarıya Evet’e tıklayın.
  5. Hesabı kapattıktan sonra uygulamayı da sildiğiniz zaman tüm veriler tamamen silinmiş olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz