WhatsApp yeni çizim araçları eklemeyi planlıyor

0
whatsapp yeni çizim araçları
whatsapp yeni çizim araçları

WhatsApp, mesajlaşma servisine sürekli olarak yeni özellikler eklemek için çalışıyor. Yeni bir kullanıcı arayüzü yeniden tasarımı, sesli mesajların önizlemesi, Novi cüzdan ödeme entegrasyonu ve çok daha fazlası dahil olmak üzere şu anda geliştirilmekte olan birçok yeni özellik bulunmaktadır. Geliştirilmekte olan en son yeni özellik, kullanıcıların resimleri arkadaşlarına ve ailelerine göndermeden önce üzerinde çizmelerine olanak tanıyan ek çizim araçları sunuyor.

Yeni çizim araçları ilk olarak WABetaInfo tarafından bildirildi ve yeni 2.22.3.5 güncellemesini çalıştıran en son Android beta uygulamasında üç yeni araç mevcut. Yeni çizim araçları, toplam üç uç boyutu olacağını gösteren üç farklı boyutta kalem seti içerir. Bunlar muhtemelen kullanıcının bir resim üzerinde çizim yaparken kalemin genişliğini artırıp azaltmasına izin verecektir. Ekran görüntüsünde, muhtemelen kullanıcının kalemin rengini değiştirmesine izin veren bir renk paleti de gösterilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Skoda Fabia modeline 25 bin TL'ye varan indirim yapıldı!

çizim

WhatsApp’ın kullanıcıların şu anda Android için geliştirilmekte olan görüntüleri bulanıklaştırmasına izin verebileceğini belirten ek bir özellikten bahsediyor. Özellik iOS’ta zaten çalışır durumda olabilir, ancak ne zaman kullanıma sunulacağını bilmiyoruz.

Çizim araçları ve bulanıklaştırma özelliği şu anda geliştirme aşamasındadır ve bunların ne zaman beta test kullanıcılarına ve nihayetinde halka daha geniş bir şekilde sunulacağı hakkında hiçbir bilgimiz yok. Çizim özelliği muhtemelen Instagram veya Facebook Messenger’da zaten mümkün olana bazı animasyonlar, gifler, bağlantılar ve benzer şeyler içerebilir, ancak şu anda ek bir bilgi bilinmiyor.

Gelecekte WhatsApp’ta yerleşik olarak görmek istediğiniz yeni özellikler nelerdir? WhatsApp diğer mesajlaşma servislerine tercih ediyor musunuz ve öyleyse neden? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz