Sadece Şekilli Harfler 2022

0
şekilli harfler 2023
şekilli harfler

Genelde oyunlarca nick oluşturulurken kullanılan sadece şekilli harfler bir araya geldiklerinde bir kelimenin şekilli tasarımını oluşturmuş olurlar.

[toc]

Sadece şekilli harfler bir araya gelerek şekilli nick tasarımını oluştururlar. Şekilli nick kullanımı genel anlamda en çok oyunlarda kullanılsa da kişilerin çeşitli sosyal medya hesaplarında da bu nicklerden faydalandığını görebilirsiniz.

Çeşitli internet sayfalarının da girişlerinde ana sayfada şekilli harflerden oluşmuş nick tasarımlarını görebilirsiniz. Aslında nick takma isim yani rumuz anlamına gelse de şekilli yazılar için de kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra günümüzde popüler olan çevrimiçi oyunlarda da kişiler takma isimlerini bu şeklli nicklerden belirlemektedirler. Şekilli nicklere ulaşabileceğiniz pek çok internet sitesi bulunmaktadır. Bakınız : https://teknobilimadami.com/sekilli-nick-yazma/

Hazır Şekilli İsimler

Alt Key Codes Symbols ☻☺ | Design Arena | Scoo...

Hazır şekilli isimler internet ortamında pek çok alanda kullanılabilmektedir. Sadece şekilli harfler yardımıyla oluşturulan bu isimler sayesinde kişiler çeşitli paneller de bulunan kullanıcı isimlerini bu şekilde düzenleyerek daha ilgi çekici kullanıcı adlarını kavuşmuş olurlar.

Bu sebeple bu hizmet kimi insanlar için oldukça kullanışlı ve popüler bir hizmettir. Şekilli nick yazma için hizmet veren pek çok internet sitesi bulunmaktadır. Bu internet siteleri aracılığıyla yazmak istediğiniz şekilli ne direkt karşınızda hazır olarak sunulmaktadır.

Bu sitelerden hizmet almak hem ücretsiz hem de pratiktir. Bu sebeple çoğu insan özellikle oyun oynarken kullanıcı isimlerini bu sitelerden nick yazma yardımı alarak belirlemektedir. Dönüştürme işlemini yanı sıra hazır olarak tasarlanmış nicklere de ulaşmanız mümkündür.

Çeşitli isimler ya da kullanıcı isimleri için tasarlanmış  hazır nickler bulunmaktadır. Bir isim için birden fazla tasarım yapılan siteler de mevcuttur. Bu siteler aracılığı ile kullanmak istediğiniz ismi şekilli yazılmış haline kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey arama yerine hazır şekilli isimler yazmanızdır.

Ardından karşınıza pek çok sayfa açılacaktır. Bu sayfalardan birine girerek en ilgi çekici ve en değişik hazır tasarımı bulabilirsiniz. Bu şekilde zaman da kaybetmeden direkt o ismi kopyalayarak hazır nickiniz kullanıma açık olur. Kopyala yapıştır işlemiyle kolayca pratik yoldan herkesin ilgisini çekecek kullanıcı adı oluşturabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En Korkunç 10 Netflix Filmi

Nick Yazma

Günümüzde internet siteleri pek çok hizmeti ücretsiz ve hızlı alabildiğimiz alanları olmuştur. Nick yazma hizmeti de bunlardan biridir. Pek çok internet sitesi bünyesinde ücretsiz şekilde nick yazma hizmeti bulundurmaktadır.

Nick yazmak için yapmanız gereken yalnızca bu hizmet veren sitelerden birine girmenizdir. Ardından karşınıza çıkacak ana sayfada yazılmasını istediğiniz nicki yazabileceğiniz bir alan olacaktır. Şekilli Nick Yazma Araçları sitelerini bu kapsamda kullanabilirsiniz.

Bu alana kendi klavyeniz aracılığıyla normal şekilde dönüştürülmesini istediğiniz kullanıcı adını yazdığınız takdirde ardından dönüştür butonuna basmanız gerekir. Dönüştür butonunun ardından da karşınıza direkt dönüşmüş haldeki tasarım nicki çıkacaktır.

Bu nicki kullanabilmek için farklı bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sizin için tasarlanmış nicki seçip kopyala dediğiniz zaman bu nick bilgisayarınıza ve kopyalanır yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırarak direkt kullanmaya başlayabilirsiniz. Nick yazma işlemi sadece şekilli harfler yardımıyla gerçekleşir.

Şekilli harflerin bir araya gelmesiyle birlikte sizin için özel tasarlanmış nicke ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra yalnızca harfler için de şekil yapabilmeniz mümkündür. Bunun için de dönüştürmek istediğiniz metin kısmına yalnızca şekilli olmasını talep ettiğiniz harfi yazmanız gerekir.

Yine dönüştür dediğiniz zaman karşınıza harfin şekilli tasarımı çıkacaktır. Bu şekilde farklı tasarımları yan yana getirerek kendiniz için nick de oluşturabilirsiniz. Sadece şekilli harfler bir araya geldiklerinde de size her türlü ortamda kullanabileceğiniz kullanıcı adını sağlamaktadırlar.

Sevdiğim Şekilli Yazı

Şekilli yazı kullanmak belirli mecralarda oldukça önemlidir. Bu şekilli yazılara ulaşmak için yapmanız gereken şey arama motoruna sevdiğim şekilli yazı yazmaktır ve ardından karşınıza bu hizmeti alabileceğiniz pek çok internet sitesi çıkacaktır.

Buradan hazır nicklere de ulaşabileceğiniz gibi şekilli yazılmasını istediğiniz yazıyı yazarak yeni bir tasarıma da ulaşabilirsiniz. Size sunulan seçenekler arasında en sevdiğiniz tasarımı kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Elon Musk'ın Robinhood CEO'su ile Yaptığı Yayın, Clubhouse'a Akın Başlattı

Bu kullanım ücrete tabi değildir. Yalnızca nicki kopyalamanız gerekir. Eğer yapıştırdığınız yer dil ve alfabe desteğini sağlıyorsa nicki olduğu gibi direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde her mecrada ilgi çekici ve farklı bir kullanıcı adı kullanma şansı yakalarsınız.

Böylece bu mecralarda prestijiniz de artış gösterecektir. Kullanıcı adınızın ilgi çekici ve değişik olması size ayrıca özgüven de sağlayacaktır. Bu sayede bu kullanıcı adlarını kullandığınız oyun platformlarında başarınız da bu şekilde artacak ve ayrıca bu mecralarda herkes tarafından bilinen biri olmanız konusunda da faydalı olacaktır.

Şekilli Hoş Geldin Yazısı

Hoş geldin yazılarının şekilli yazılması uzun yıllardır her türlü organizasyonda kullanılmaktadır. Bu şekilli hoş geldin yazısı da şekilli semboller olarak nick türlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Düğünlerde, kınalarda, doğum günlerinde, nişanlarda ya da buna benzer organizasyonlarda hoş geldin yazısı kullanılmaktadır.

Bu hoş geldin yazısı şekilli yazıldığında hem konsepte hem de organizasyona daha uyumlu olmaktadır. Bu nedenle genellikle bu organizasyonları tasarlayan kişiler şekilli hoş geldin yazılarından faydalanırlar.

Bu yazılar oldukça düşük maliyetli ancak ortamın havasını değiştirmeye yarayacak yazılardır. Çeşitli internet sitelerinde kullanıcıların hangi font ve renk kullanacaklarına daha kolay karar verebilmeleri için şekilli hoş geldin yazıları bulunmaktadır. Buraları inceleyerek seçmek istediğiniz modelle alakalı önceden bir fikir oluşturabilirsiniz.

Bunun yanı sıra internet siteleri de ana sayfalarında da karşılama ekranı olarak hoş geldin yazısı kullanmaktadırlar. Bu yazının daha ilgi çekici ve daha estetik olabilmesi için çeşitli şekillerde yazılmış hoş geldin yazısı kullanılmaktadır.

Bu hoş geldin yazılarını oluşturmak için de dönüştürme sağlayan internet sitelerinden fayda sağlamak mümkündür. Böylece bu yazıyı kullanan sitelerin akılda kalıcılıkları da daha fazla olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz