WhatsApp mesajlarınıza daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacak

0
WhatsApp mesajlarınıza daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacak
WhatsApp mesajlarınıza daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacak

Meta, WhatsApp aradığınız mesajları bulmayı çok daha kolay hale getirecek yeni bir değişiklik getirdi. En son güncellemede, sohbet listenizin en üstünde artık üç filtre var: Tümü, Okunmamış ve Gruplar; bunlar tek dokunuşla seçilebiliyor.

WhatsApp Mesajlaşmayı Hızlandıracak

Tümü sekmesine tıkladığınızda tüm mesajlarınızın varsayılan görünümü, Okunmamış sekmesine tıkladığınızda henüz açmadığınız sohbetleriniz ve Gruplar sekmesine tıkladığınızda ise yalnızca grup sohbetleriniz görüntülenecek. Meta yaptığı duyuruda şunları söyledi: “Filtrelerin insanların düzenli kalmalarını ve en önemli konuşmalarını bulmalarını kolaylaştıracağına ve mesajlar arasında daha verimli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olacağına inanıyoruz. En önemli şeylere odaklanmanıza yardımcı olacak seçenekler geliştirmeye devam edeceğiz.”

WhatsApp Mesajlaşmayı Hızlandıracak
WhatsApp Mesajlaşmayı Hızlandıracak

Bu değişikliği WhatsApp’ınıza almak için çok uzun süre beklemenize gerek kalmayacak; Meta, uygulamanın bugün başlayacağını ve önümüzdeki haftalarda herkesin kullanımına sunulacağını söyledi. Özelliği etkinleştirmek için herhangi bir şey yapmanız gerekmeyecek, sadece WhatsApp’ın üst kısmındaki sekmelere dikkat edin ve kullanmaya başlamak için bunlara basın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Cihazların Klavye Rengi Nasıl Değiştirilir?

Piyasadaki en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olarak, çoğu insan burada çok sayıda konuşma yapacaktır, bu nedenle mesajları hızlı bir şekilde filtrelemenin bir yoluna sahip olmak, birçok kullanıcının takdir edeceği hoş bir değişikliktir. Meta her zaman WhatsApp’a yeni özellikler eklemekle meşgul, geçtiğimiz haftalarda Neowin, WhatsApp’ın yakında videolar için resim içinde resim modu alacağını ve yeni bir Favoriler özelliğinin WhatsApp Beta’da olduğunu bildirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz