WhatsApp, Facebook Messenger Entegrasyonundan Kısayolu Kaldırıyor

0
whatsapp messenger entegrasyonu
whatsapp messenger entegrasyonu

WhatsApp kullanıcıları için iOS ve Android beta programında başka bir sürüm yayınladı. Sağduyulu yenilik, internet kullanıcıları tarafından muhtemelen çok az kullanılan alışılmadık bir işlevi ortadan kaldırıyor: Messenger Rooms kısayolu. Daha önce, “düğme”, Facebook’ta 50’ye kadar katılımcıyla görüntülü arama oluşturmayı mümkün kıldı.

Daha spesifik olarak, kısayol yaklaşık 1 yıl önce haberciye eklendi, ancak kamuoyunda fazla ilgi görmedi. Bu nedenle, özellik Facebook tarafından yeniden düzenleme için veya hatta kullanıcıların ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilecek farklı bir şeye yer açmak için geri çekilmiş olabilir.

WhatsApp

Kullanılabilirlik

Şu anda, Messenger Rooms kısayolunun kaldırılması, yalnızca iOS ve Android’deki WhatsApp beta programı, sırasıyla 2.21.190.11 ve 2.21.19.15 sürümlerindeki kullanıcılara ulaşmıştır. Haberin ana yayın kanalına geçip geçmeyeceği hala belli değil, ancak habercinin test sürümlerinin geçmişi göz önüne alındığında oldukça muhtemel.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En Yeni Whatsapp Emojileri

Messenger kısayolu kaldırılırken WhatsApp, Facebook tabanlı ödeme sistemi WhatsApp Pay için daha gösterişli bir simge uygulamaya çalışıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz