WhatsApp, anketleri uygulamaya getirmeye çalışıyor

0
whatsapp anket
whatsapp anket

WhatsApp gruplarında bir gezi (veya oylama gerektiren başka bir şey) planlamayı hiç denediniz mi? Biliyoruz, zor. Ve görünen o ki Meta’nın sahibi olduğu şirket sonunda bunu fark etti. Her zaman çok güvenilir WhatsApp kaynağı WABetaInfo’ya göre, WhatsApp anketleri uygulamaya getirmek için çalışıyor.

WhatsApp Anket

Yayın, uygulamanın yakında anket oluşturma ve oy kullanma seçeneğini getireceğini öne süren bir resim (aşağıda gösterilmiştir) paylaştı. Bu seçenek Telegram’da bir süredir mevcut ve çoğumuz WhatsApp’ı ana mesajlaşma uygulamamız olarak kullandığımızda kesinlikle kullanışlı olacak. WABetaInfo, özelliğin hala geliştirme aşamasında olduğunu bildirdi. Rapor, anketleri uçtan uca şifreleneceğini ve yalnızca grup sohbetlerinde kullanılabileceğini iddia ediyor.

anketleri

Yayın ayrıca, WhatsApp’ın yakında kullanıcıların parçası oldukları grupları ve toplulukları takip etmelerine izin vereceğini bildiriyor. Topluluklar sekmesi, özellik yayına girdiğinde Kamera sekmesinin yerini alacak. Bu bölümün altında, bulunduğunuz tüm toplulukları ve grupları görebileceksiniz. Tıpkı anketler özelliği gibi, Topluluklar özelliklerinin ne zaman yayınlanacağına dair bir zaman dilimi yoktur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy S20 FE gerçek görselleri sızdırıldı

WhatsApp, Topluluklara ek olarak, Android’den iOS’a sohbet aktarımı, 2 günlük mesaj silme süresi sınırı ve yeni sesli arama kullanıcı arayüzü gibi bir dizi başka özellik üzerinde de çalışıyor. Yaklaşan WhatsApp özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, uygulamaya gelecek tüm önemli ve önemli özellikleri getirdiğimiz Tekno bilim adamı takip ettiğinizden emin olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz