Vodafone Kartvizit İptal

0

Vodafone kartvizitle kendi telefon numaranızı paylaşabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Vodafone kartvizit iptal gerçekleştirmeden önce kesinlikle karşı tarafla kendinize ait olan kartvizitinizi paylaşmış olmanız gerekir.

Telefon konuşmanızı yaptıktan sonra, telefonunuza bilgi mesajı gelecektir ve kartvizitinizin konuştuğunuz kişiye gönderilip, göndermeyeceğinizi soracaktır. Eğer telefon numaranızın karşı tarafa paylaşmak isterseniz bu mesajı onaylamanız gerekecektir. Bu sayede vodafone kullanıcısı kartvizit bilgilerinizi yani telefon numaranızı karşı taraf ile paylaşmış olacaksınız.

Vodafone Kartvizit Ne İçin Kullanılır?

Her gün sıklıkla telefon görüşmeleri yapan biri olabilirsiniz. İşiniz gereği telefonu çok fazla kullanıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda pek çok insanla görüştüğünüzden dolayı telefon rehberinizde birçok kişinin telefonu mevcut olur. Çalışma zamanında birde vakit kaybetmemek veya yanlış numara çevirme olasılığını azaltmak için karşı taraftan kartvizit talebinde bulunabilirsiniz veya siz kendi kartvizitinizi gönderebilirsiniz. Bu sayede hem işiniz hızlanır hem de numarayı yanlış yazma çevirme olasılığınız azalmış olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Php Fonksiyon

Telefonunuza gelen mesajı kolaylıkla karşı tarafın telefon numarasını kaydedebilirsiniz veya siz karşı tarafın işini kolaylaştırmak için kartvizitinizi gönderebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken yanlış numaraya paylaşmış olabilirsiniz veya gelen mesajı yanlışlıkla onaylayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Vodafone kartvizit iptali yapmanız gerekir. Yazının devamında Vodafone kartvizit iptali nasıl yapılır bu konuda sizleri bilgilendireceğiz.

Vodafone Kartvizit

Vodafone Kartvizit İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone kartvizit uygulaması bazı kullanıcılar tarafından olumlu bir şekilde karşılanırken bazıları ise gereksiz bulmaktadır. Yanlışlıkla gelen mesajları onaylamaları ve faturalarına daha fazla tutar yansıdığını söyleyerek Vodafone kartvizit iptali talebinde bulunabilirler. Telefonunuz üzerinden birkaç adımla Vodafone kartvizit iptali işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İlk önce kullanmış olduğunuz telefonunuzun Sim Kart bölümüne gelmeniz gerekir. Sonra Vodafone menüsü üzerinden cep kartvizit bölümünü seçmeniz ve kartviziti kapat tuşuna basmanız gerekir. Bu işlemle Vodafone kartvizit iptali işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Ayrıca bir başka yöntem ise sms yoluyla kartvizit iptali gerçekleştirmektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Pay ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır?

Bunun için kullanmış olduğunuz cep telefonunuzun mesajlar kısmına girerek büyük harflerle KAPAT yazarak 7231’e mesajı göndermeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra Vodafone kartvizit iptali talebi yetkilere ulaşacaktır. Artık her aramadan sonra karşınıza kartvizit paylaşımı çıkmayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz