Uzayda Korkutucu Hareketler Var! İşte O Detaylar!

1
665
Uzayda Korkutan Hareketler

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi, bugün sizlere uzayla ilgili ilginç bir haberin detaylarını vereceğiz. Uzayda korkutucu hareketler var! İşte o detaylar!

Uzay ve Güneş sistemimiz hakkında her geçen gün yeni çalışmalar yapılıyor ve bunun sonucunda yeni görüntüler elde ediliyor. Yeni gezegenler, yeni ortamlar derken bugün de Güneş’le ilgili yeni bir haber geliyor.

Güneş sürekli solar hareketliliğini arttırıp azaltarak döngüler geçiriyor ve şuanda Güneş’in yeni bir döngüye girdiği ifade ediliyor. Güneşle ilgili bu bilginin ardından yeni ve daha dikkat çekici bir haber daha geliyor.

NASA (Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi), Güneşte ilginç bir kare yakaladı. Fotoğraf dikkatli incelendiğinde bir Ay büyüklüğünde cismin olduğu görüldü. Bu cismin de şekli çok düzgün olduğundan bir uzay gemisi olduğu ileri sürüldü. Bu iddia UFO uzmanı Scott C. Waring’e ait.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Ay’a İlk Kez Bir Kadın Astronot Ayak Basacak! 28 Milyar Dolarlık Plan Açıklandı!
gunesten-kareler
Uzay Görüntüleri

Bir Cisim Keşfettim

Waring görüşlerini açıklarken şu ifadeleri kullandı: “NASA’nın yayınladığı Güneş fotoğraflarına bakıyordum ve fotoğraflardan birinde muhteşem bir orana sahip cisim keşfettim. Bu cisim doğal olmayacak kadar düzgün tasarıma ve simetriye sahip. Bu nesne neredeyse bizim Ay büyüklüğünde. Güneş’in çevresinde daha önce başka bilinmeyen cisimler de keşfettim. Belki bu uzay gemileri Güneş’i inceliyor.”

Warin Güneş’i NASA’nın izlediğini ve bunu sakladığını ileri sürdü. Bu görüşü kabul edenler de oldu reddedenler de oldu. Ancak gerçek durum hala bilinmiyor.

 

 

1 YORUM

  1. Dünya gözetleniyor. İnsan denen iflah olmaz iki ayaklı hayvan düzelmese tekamülü olumlu yönde gelişmese dünya yok edilecek..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz