Ukrayna Devlet Başkanının Komedi Şovunu Artık Netflix’te İzleyebilirsiniz

0
ukrayna tiyatro zelensky
zelensky film

Volodymyr Zelenskyy’nin adı, Ukrayna Devlet Başkanı’nın Rusya’ya ve ordusuna karşı durmayı bir noktaya getirmesinden sonra artık tüm dünyanın bildiği bir isim. Bilmiyorsanız, Ukrayna Devlet Başkanı eski bir aktör ve en ünlü dizisi Servant of the People artık Netflix’te izlenebilir durumda.

Halkın Hizmetkarı Netflix ABD’ye Dönüyor

Halkın Hizmetkarı, şu anki Ukrayna cumhurbaşkanı olan eski aktör Volodymyr Zelenskyy’nin yer aldığı bir şov. Gösteri, 2015 ve 2019 yılları arasında yerel olarak yayınlandı ve Zelenskyy, oldukça ironik bir şekilde sonunda ülkenin cumhurbaşkanı olan bir öğretmeni oynadı. Gösteri, Zelenskyy cumhurbaşkanlığına aday olduğunda sona erdi ve gösterideki popülaritesinin seçilmesine yardımcı olduğuna inanılıyor.

Netflix’in gösteriye ABD’deki kitaplığına eklemesi için yapılan çok sayıda talebe yanıt olarak, akış hizmeti, Servant of the People’ın geri dönüşünü müjdeledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   LCD ekranlı Apple HomePod'un gerçek hayattan ilk görüntüleri ortaya çıktı

Bu, Servant of the People’ın Amerika Birleşik Devletleri’nde Netflix’te ilk gösterimi değil, ancak lisans anlaşmasının sona erdiği 2021’den beri kayıp. Servant of the People’ın Amerika Birleşik Devletleri’nde Netflix’e dönüşü, abonelerden gelen taleplerin ardından geliyor. Ukrayna’daki savaşın ardından Zelenskyy’ye artan ilginin ışığında, giderek daha fazla insan Zelenskyy’nin ABD kütüphanesine iade edilmesini istiyor gibi görünüyor.

Ukrayna
Servant of the People

Netflix’te Servant of the People Nasıl İzlenir?

Servant of the People şu anda ABD dahil olmak üzere birden fazla ülkede Netflix’te izlenebilir. uNoGS’a ​​göre , seri İsrail, Kanada, Romanya, Tayland, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Litvanya, Malezya, Filipinler, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, Ukrayna ve daha yakın zamanlarda mevcut olacak.

Servant of the People toplamda üç sezona sahiptir, ancak dünya çapında Netflix’te yalnızca iki sezon mevcuttur. Bununla birlikte, ABD’de yalnızca ilk sezon akış için kullanılabilir, bu da başka bir ülkenin Netflix kitaplığına erişmek için bir VPN kullanmadığınız sürece daha fazlasını istemenize neden olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Monster Abra A7 V10.2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz