Twitter’da Mavi Tik Nasıl Alınır? 2021

0

Neden Doğrulanmış Bir Twitter Profili Almalısınız?

Twitter’da mavi tik nasıl alınır? sorusunu bu aralar oldukça sık duymaktayız. Sosyal medyadaki en öne çıkan platformlardan biri olan Twitter, hemen hemen her influencer’ın veya halk figürünün ilgili izleyicileriyle bağlantı kurması için bir sahne haline geldi. Doğrulanmış bir Twitter hesabına sahip olmak, bir kişinin / kuruluşun gerçek profilini, oluşturulmuş olabilecek sahte profillerden ayırır. Twitter onaylı rozeti, Twitterverse’te aranan bir otorite damgasıdır, ancak kesinlik gerektirir kriterler tanışmaktır.

Profiliniz uygunsa, doğrulanmış bir Twitter hesabı için başvurabilirsiniz. İşte sizi oraya götürebilecek adım adım bir kılavuz aşağıda sizi bekliyor.

1. Adım: Twitter hesabınızı güncelleyin

Bu süreçteki ilk adım, profilinizdeki tüm bilgilerinizin doğru ve güncel olduğundan emin olmaktır. Buna biyografiniz, profil resminiz, başlık resminiz ve doğum tarihiniz (kişisel hesaplar için) dahildir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PlayStation Dualshock 4 Bilgisayara Nasıl Bağlanır ?

2. Adım: Telefon Numaranızı Doğrulayın ve Posta Kimliğinizi Onaylayın

  • Artık profilinizi güncellediğinize göre, sonraki adım sırasıyla telefon numaranızı ve posta kimliğinizi doğrulamak ve onaylamaktır.
  • Profil menünüzdeki “Ayarlar ve Gizlilik” seçeneğine gidip ekranınızın solundaki menüden “Mobil” i tıklayarak telefon numaranızı doğrulayabilirsiniz.
  • Cep telefonu numaranızı girip ‘Devam Et’i tıkladığınızda, doğrulayabileceğiniz Tek Kullanımlık Şifre (OTP) alacaksınız.
  • Aynı ‘Ayarlar ve Gizlilik’ seçeneğinde, ‘Hesap’ bölümüne gidebilir ve posta kimliğinizi onaylayabilirsiniz.

3. Adım: Tweetlerinizi ‘Genel’ Olarak Ayarlayın

Doğrulanmış bir Twitter hesabı almak için, tweet’lerinizin ‘Genel’ olarak ayarlanması gerekir. Bunu, ‘Gizlilik ve Güvenlik’ menüsünün altındaki ‘Tweetlerinizi Koruyun’ seçeneğini devre dışı bırakarak yapabilirsiniz.

4. Adım: Profilinizin Sizinle / İşletmenizle İlgili Olduğundan Emin Olun

Kullanıcı adınız, profil resminiz ve başlık resminiz, kim olduğunuz (kişisel hesaplar için) veya markanız (iş hesapları için) ile ilgili olmalıdır. Bu, genel bir profil resmine veya Twitter hesabına sahip olmanın doğrulanma şansınızı engelleyebileceği anlamına gelir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kadın Boşanma Davası Açarsa Erkek Kabul Etmezse

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz