Twitter, yalnızca Blue abonelerine sunulan NFT profil resimlerini başlattı

0
twitter nft profil
twitter nft profil

Twitter’ın Blue aboneliği, sosyal medya ağının istediği kadar ünlü olmayabilir. Bununla birlikte, Twitter, Blue abonelere özel daha fazla özellik ekliyor – sosyal ağ son zamanlarda Blue aboneler için daha uzun süreli videolar yükleme ve sohbetleri sabitleme özelliğini ekledi.

Twitter, Twitter Blue abonelerine özel olacak başka bir özelliği duyurdu. Sosyal ağ Perşembe günü, iOS kullanıcılarının dijital olarak sahip oldukları NFT’lerini Profil Resimleri olarak ayarlamalarına izin vereceğini duyurdu. Bu özellik, kullanıcıların Argent, Coinbase Wallet, Ledger Live, MetaMask, Rainbow ve Trust Wallet gibi üçüncü taraf platformlarda depolanan NFT’lerini tam olarak seçmelerine ve bunları hesap profil resmi olarak kullanmalarına olanak tanıyacak. NFT Profil Resimleri, normal daire şekli yerine altıgen şeklinde olacaktır.

NFT Profil Resimleri, kullanıcıların blok zinciri platformuna olan ilgilerini sergilemelerini sağlayacak. Bir kullanıcı bir NFT hakkında daha fazla bilgi edinmek isterse, altıgen profil resmine tıklayabilir ve “NFT sahibi, NFT açıklaması, koleksiyon, özellikler ve ek hakkında daha fazla bilgi edinmek için “NFT ayrıntılarını görüntüle”yi seçebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz