Twitch’te Siber Güvenlik Konferansı Yayınlanacak

0
30
herkese-acik-siber-guvenlik-konferansi
herkese açık siber güvenlik konferansı

Tekno bilim adamı ve teknoloji haberleri ekibi olarak sizlere güncel bir konferanstan bahsetmek istedik. İnternet kullanımı arttıkça güvenlik açıkları her gün artmakta. Bu güvenlik açıklarını fırsat bilen internet korsanları ise siz farkına varmadan sizin teknolojik cihazlarınızı kendi amelleri için kullanıyor olabilir. Böyle bir zamanda en ihtiyacımız olan siber güvenlik konusu altında Twitch platformunda herkese açık bir konferans düzenlenecek.

Konferans hangi platformda yapılacak

Konferans twitch platformunda yazımızda bahsettiğimiz kanal tarafından canlı düzenlenecek

Konferansın tam zamanı ne zaman

22 Mayısta düzenlenecek etkinliğin ayrıntıları yazımızın devamında.

Siber Güvenlik Konferansı Düzenlenecek

Verdiğimiz linkle ulaşabileceğiniz, sahibinin siber güvenlik uzmanı olan MDISEC twitch kanalı tarafından 22 Mayısta bir yayın düzenlenecek. Bu yayında ana konu siber güvenlik konusunda nasıl tedbirler almamız olacak. Bu konferansa8 Türk beyaz şapkalı hacker konuşmacısı dahil olacak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   1000 TL değerinde indirim: Samsung Galaxy Note 20 Ultra için indirim geldi!
siber-guvenlik
herkese açık siber güvenlik konferansı

Genelde oyun platformu olarak kullanılan bu platformda gördüğümüz üzere farklı işler yapanlarda bulunmakta. 22 Mayısta yapılacak bu konferansta genel olarak siber güvenlik ve bilgisayar korsanlığı hakkında önemli bilgiler verilecek. Tam tarihi 22 Mayıs saat 10:00 da başlayacak olan yayına verdiğimiz linkten katılabilir aynı zamanda kanalıda inceleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz