En İyi İnstagram Hikaye Oluşturma Uygulamaları 2020

0
35

Popüler fotoğraf uygulaması olan İnstagram’a story yani hikaye bölümü eklendiğinden beri kullanıcılar mükemmel hikayeler oluşturmanın yollarını arıyor. Bu arayışta özellikle hikaye oluşturma uygulamaları oldukça rağbet görüyor. Bu yazıda Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak sizlere en iyi İnstagram hikaye oluşturma uygulamalarını tanıtacağız.

içindekiler

Canva

Birinci sırada Canva’ya yer vermek istedik. Çünkü piyasadaki ücretsiz olarak en geniş şablon çeşitliliğine sahip. Diğer uygulamaların aksine bu uygulamayı kullanabilmeniz için tek şart üye olmanızı gerektirmesi. Üye olduktan sonra binlerce şablon arasından istediğinizi seçebilir ve hikayelerinizi oluşturabilirsiniz.

Canva, genelde animasyonlu şablonlardan çok statik yani sabit şekilde duran şablonları içeriyor. Şablonların üzerine çeşitli efektler ekleyebiliyorsunuz. Eğer animasyon tarafını pek önemsemiyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İnstagram’a İki Yeni Özellik

Mojo

Canva’ya nazaran animasyonlu içerikleriyle ve müzik ekleyebilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Uygulamayı başlattığınızda moda, spor, sinema ve fotoğrafçılık gibi seçenekler karşımıza çıkıyor. Bu seçenekleri seçerek hikaye şablonları oluşturmaya başlıyoruz. Yalnız bu uygulamanın Canva’ya nazaran en büyük farkı birçok özelliğinin ücretli olması olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de bazı hareketli yazı ve boyut seçeneklerinin ücretli

Mojo’nun kullanım ücreti aylık 24,90 TL olarak belirlenmiş. Eğer yıllık lisans satın almak isterseniz, indirimler ile beraber 99,90 TL ödemeniz gerekiyor. Ancak satın almadan önce test etmek isteyenlere müthiş bir özellik sunulmuş. Ücretli şablonları seçip istediğiniz gibi düzenledikten sonra uygulamayı ve şablon seçeneklerini beğenirseniz satın alabiliyorsunuz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz