Twitch Reklam Nasıl Engellenir

0
11
Twitch Reklam Nasıl Engellenir
Twitch Reklam Nasıl Engellenir

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, Twitch reklam nasıl engellenir konusu özellikle de farklı platformlardan video izleyenler için maalesef kötü bir durum haline gelecektir. Bunun önüne geçilebilmesi ise oldukça kolaydır.

Özellikle de reklamlardan para kazanan insanlar için bu reklamların önemi oldukça büyüktür. Fakat video izleyenler için bu durum maalesef oldukça sinirli bir haldedir. Sizlere bu aşamada reklamların nasıl engelleneceğinden söz edeceğiz.

Gerek oyun platformlarında gerek ise de video platformlarında karşılaşılan reklamlar, bizler için maalesef verimliliği azaltan bir durumdur. Çünkü yapmak istediğimiz şeyi yapamadığımız noktada, sinirlenerek o platformdan çıkmak isteriz.

Fakat çıktığımız zamanda da hiçbir şekilde o reklamlardan kurtulamayacağımızı bilmeniz gerekecektir. Bunun için belirli uzantılar kullanarak reklamları engelleyebileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Whatsapp, Gizlilik Verileri ile İlgili Yeni Açıklama Yaptı
Twitch Reklam Nasıl Engellenir
Twitch Reklam Nasıl Engellenir

Twitch Reklam Nasıl Engellenir?

Bilinenin üzerine Twitch bir platformdur. Oyun ve canlı yayın platformu olan Twitch, reklamlar konusunda bizleri soruna teşkil eden bir platform olarak karşımıza çıkacaktır. Bir oyuna ya da bir canlı yayına girdiğimiz zaman, maalesef o reklamların karşımıza çıkması hiçbir şeye adapte olamayacağımız anlamına gelecektir. Bunu engellemek mümkün müdür, elbette mümkündür.

Özellikle de sadece aynı platform üzerinde değil, bir uzantı ya da uygulama da diyebiliriz, sayesinde karşınıza çıkan tüm reklamları bu sayede engelleyebileceksiniz. Özellikle de YouTube’dan video izlediğiniz zamanlarda da bu reklamların karşınıza artık çıkmayacağını görebileceksiniz. İndireceğiniz bu uzantı ile beraber reklamlara da elveda diyeceksiniz.

Twitch Reklamı AdBlock ile Kaldırma

Twitch, bir canlı yayın platformu olarak karşımıza çıkar. Burada hem müzisyenler hem de oyuncular kendilerine canlı yayın açarlar ve kişilerle bir araya gelirler. Fakat bu yayınlara girdiğiniz zaman karşınıza çıkan reklamlar, yayının verimini etkilemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Huawei Oyun Monitörlerini Açıkladı

AdBlock uygulaması sayesinde sadece Twitch’de değil, YouTube gibi platformlarda da videoların reklamlarını ortadan kaldırabileceksiniz. Uygulamayı indirdiğiniz zaman, kolaylıkla tarayıcınıza ekleyebilir ve sonrasında kullanıma açabileceksiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz