TikTok yeni sürükleyici müzik efektlerini piyasaya sürüyor

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; TikTok tamamen müzikle ilgilidir, bu nedenle müzik tabanlı videoları etkileşimli müzik efektlerinden daha iyi tamamlamanın daha iyi bir yolu yoktur. TikTok’a altı yeni efekt geliyor ve hepsi müziğinizdeki farklı seslere yanıt veriyor.

TikTok’un Yeni Efektleri Müziğe Hayat Veriyor

TikTok, TikTok Haber Merkezi’ndeki bir gönderide yeni sürükleyici etkileri özetledi. Müzik Görselleştirici, piyasaya sürülecek ilk efekttir ve canlı mavi, pembe ve mor bir uzay manzarasıyla 80’lere özgü bir tasarım sergiler. Videonun ön saflarında olacaksınız, ancak tasarımın titreşimli efektleriyle müziğinizin heyecanını yakalayacaksınız.

TikTok
TikTok müzik efekt

Bir başka heyecan verici efekt olan Müzik Makinesi, bir DJ rolünü üstlenmenize izin verir. Size yalnızca etkileşimli bir BPM kaydırıcısı sunulmayacak, aynı zamanda farklı davul vuruşları ve ses efektleriyle oynama şansınız da olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Chrome OS Nasıl Güncellenir?

Yaklaşan diğer efektler, videolarınıza ritmik metin, renkli hareketli arka planlar ve ayna tarzı bir ev görünümü uygulamanıza olanak tanır. Her efektin kendine özgü bir amacı vardır, ancak hepsi aynı kaliteyi paylaşır: her biri müziğinizin ritmine göre hareket eden dinamik görsel efektlere sahiptir.

TikTok’ta Yaratıcı Olmanın Daha Fazla Yolu

Müzik Görselleştirici efekti şu anda kullanılabilir, ancak diğerleri daha sonraki bir tarihte yayınlanacak. TikTok videoları müzikle bu kadar iç içe olduğundan, bu efektler kesinlikle kullanıcılar arasında anında popülerlik kazanacaktır. Güncel teknoloji haberleri takip etmek için sitemizdeki diğer yazıları inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz