Telegram yeni beta güncellemesini yayınlandı

0
20

Merhaba değerli tekno bilim adamı okuyucuları; Telegram, Ağustos 2013’te başlatılan bir sosyal medya uygulamasıdır, ancak uygulama, 2021’in başında Whatsapp’ın uygulamayı içeren yeni gizlilik özelliklerini duyurmasıyla ve Facebook’un her yerde oldukça kargaşaya neden olan kullanıcılarının her verisini ve medyasını aldığı zaman en popüler uygulama haline geldi. Uygulama, yeni kullanıcıları için güncellemeler ve özellikler sunuyor ve kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı planlıyor.

Yeni Beta Güncellemesi v7.5.0

Telegram yeni beta güncellemesi v7.5.0 ile uygulama için yeni özellikler ve güncellemeler başlatılırken, uygulama tarafından şu anda mesajlar için kullanıcıların tüm mesajları silmek için bir zamanlayıcı ayarlamasına olanak tanıyan bir otomatik silme özelliğini kullanıma sunduğunu duyurdu. Bu mesajları gönderdikleri kişiler, kullanıcıların sohbetlerine daha hızlı yaklaşmalarını sağlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google'ın katlanabilir Pixel akıllı telefonu 2021'in sonunda piyasaya sürülebilir
Telegram
Telegram beta güncellemesi v7.5.0

Yeni güncelleme iki widget seçeneği, bir sohbet Widget’ı ve bir kısa yol Widget’ı ve kullanıcıların belirli bir süre sonra bir bağlantıyı devre dışı bırakmalarına yardımcı olacak, süresi dolan davet bağlantılarıyla birlikte gelecek. Bağlantı davetleri, kolay paylaşım amacı ile taramak için QR kodlarına da dönüşebilir. Tüm özellikler, günlük görevlerinde kolaylık sağlamalarına yardımcı olmak için herkesin bir uygulamada aradığı özelliklerdir. Sohbet Widget’ı en son sohbetler için açılır ve kısa yol Widget’larında kullanıcılar yalnızca kişilerinin adlarını ve profil resimlerini görür.

Tüm bu güncellemelerden en çok kullanılan özelliğin otomatik silme özelliği olacağını biliyoruz! Bu özellik yalnızca daha önce uygulamada bulunan gizli mesajlar için mevcuttu. Android cihazlarda mesajları silmek üzere zamanlayıcıyı etkinleştirmek için, bu mesajların silinmesini istediğiniz kişiyi açın, sol üst köşedeki üç noktaya dokunun, ‘Geçmişi Temizle’ seçeneğine tıklayın ve ardından zamanlayıcınızı ayarlayın. iOS cihazlar için ise sadece mesajınızı basılı tutun, “Seç” i tıklayın ve sol üst köşede görünen “Sohbeti Temizle” seçeneğine basın. Kullanıcılar, sohbetlerin herhangi birinde süreyi 24 saat ile 7 gün arasında olacak şekilde ayarlayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz