Steam’in 2023 kış indirimi başladı

0
Steam'in 2023 kış indirimi başladı
Steam'in 2023 kış indirimi başladı

Steam kış indirimi başladı ve dijital mağazanın oyun kataloğunda 4 Ocak’a kadar sürecek indirimler başladı. Bu aynı zamanda, kapanış tarihi biraz daha erken olan 2 Ocak’ta 2023 Steam Ödülleri’nde oylamanın açıldığı anlamına geliyor.

Steam 2023 Kış İndirimi 

50, Star War Wars Jedi: Survivor gibi nispeten yeni bir oyun için iyi bir indirim gibi görünüyor. 50 indirim Binding Of Isaac: Rebirth zaten hayat tüketen bir oyunu daha da değerli kılıyor. Yakın zamanda çıkan ve görünüşe göre iyi olan RoboCop shooter oyunu Rogue City’de %30 indirim var.

Steam 2023 Kış İndirimi 
Steam 2023 Kış İndirimi

Ve daha binlerce oyun için bu böyle devam ediyor. Kendi istek listemde – ki çoğunlukla bazı oyunların var olduğunu kendime hatırlatmak için kullanıyorum – tırmanma oyunu Jusant, astral aksiyon-platform oyunu Worldless, co-op hayatta kalma shmup’ı Wizard With A Gun, tekne macerası Saltsea Chronicles ve minimalist kule savunması Thronefall’da da %20 indirim var. Eminim sizin de indirimde göz atmaya değer, gerçek ya da mecazi, kendi istek listeniz vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iOS 15 yeni özelliklerle geliyor

Steam Ödülleri’ne buradan oy verebilirsiniz. Bunu yaptığınız için çıkartmaların kilidini açacaksınız, ancak bana sorarsanız ve yapmadıysanız, adaylar oldukça tuhaf. Eğer yapabilirseniz, bazı satış önerilerinizi yorumlara ekleyin. Ne alacağınızı ya da zaten sahip olmasaydınız ne alacağınızı duymak isterim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz