Spotify Sanal Konserler Düzenleyecek

0

Birçok kişi tarafından dinlenen, dünya genelinde büyük bir kitleye sahip olan Spotify kullanıcılarını sevindirecek bir haberi duyurdu.

Pandemi nedeniyle, bu süreçten en çok etkilenen sektörlerden biri olan müzik sektörü kendini yenileme ve dinleyicileri ile buluşmak için her geçen gün yeni fikirler geliştiriyor.

Dünyaca ünlü müzik servisi Spotify da geliştirilen fikirlere katkı da bulunarak sanal konserlerin yapılması için planlama yaptıklarını açıkladı. Geçtiğimiz yıl konsersiz bir yıl geçse de bu yıl en azından online ortam üzerinden düzenlenecek konserler birçok müzik severi mutlu edeceği benziyor.

spotify-sanal-konsers-duyurusu
spotify-sanal-konsers-duyurusu

Sanal Konserlerde Kimler Yer Alacak

Spotify tarafından yapılan açıklamaya göre bu ay ve önümüzdeki aydan itibaren sanal konserler başlamış olacak. Birçok dünya yıldızının sahne alacağı konserlerde The Black Keys, Rag’n Bone Man, Bleechers’ Jack Antonoff, Leon Bridges ve Girl in Red gibi yıldızlar sahne alacak. Yapılan açıklamada ki en büyük sürprizlerden biri de sanal konserlerin hepsi sadece dinlenilmeyecek. Kurulacak platform üzerinden kullanıcılar aynı zamanda konserleri izleyebilecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Microsoft Oyun Bölümünden 1.900 Kişiyi İşten Çıkarıyor

Konserlerin yaklaşık olarak 40 ila 75 dakika arası olması bekleniyor. Müzisyenlerin ise sanal konserlerden, seyirci olsa da olmasa da ödeme alınacağına dahil açıklama yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz