Spotify Hi-Fi Yakında Geliyor, Fiyat Detayları ve Daha Fazlası Sızdı

0
112
Spotify Hi-Fi Yakında Geliyor, Fiyat Detayları ve Daha Fazlası Sızdı
Spotify Hi-Fi Yakında Geliyor, Fiyat Detayları ve Daha Fazlası Sızdı

Spotify birkaç yıldır Hi-Fi akış planı üzerinde çalışıyor ancak aboneleri için hizmeti hiç başlatmadı. Akış platformuyla ilgili yeni sızdırılan anket doğruysa, bu çok yakında değişebilir. Spotify Hi-Fi, kullanıcılarına kayıpsız ses kalitesi sunan Apple Music’e rakip olacak. Ancak Apple’dan farklı olarak Spotify, hizmeti için bir prim talep edecek gibi görünüyor. Bu hafta sızdırılan anket, Spotify Free, Personal ve Platinum’u içeren üç Spotify planından bahsediyor. Şimdi, ilk ikisi çoğumuza tanıdık geliyor, ancak Platinum platformda yeni ve fiyatı Spotify kullanıcılarının bunca yıldır ödediğinden daha yüksek.

Spotify Hi-Fi Yakında Geliyor
Spotify Hi-Fi Yakında Geliyor

Spotify Hi-Fi Planı Fiyatı ve Daha Fazla Detay

Spotify Hi-Fi veya Platinum planı, aylık 19.99 $ (yaklaşık 1600 Rs) fiyatla listelenmiştir; bu, paylaşılan ayrıntılara göre, platformun daha yüksek bir fiyat etiketini hak ettiğini düşündüğü birçok yeni özelliğe sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Skoda Kodiaq 2020 fiyatı 1 milyon TL'ye yetişmek üzere!

Spotify Platinum, Podcast’in yanı sıra müzik kataloğunu da içerdiğini umduğumuz içeriğini Hi-Fi kalitesinde sunacak. Ancak faydaları burada bitmiyor (neyse ki). Bu plan ayrıca kullanıcılara Audio Insights, Headphone Tuner, Library Pro, Playlist Pro ve Studio Sound gibi özellikler de verecek. Spotify’ın buraya daha fazla özellik eklemesi muhtemeldir, bu yüzden önümüzdeki aylarda gerçekleşebilecek olan gerçek şeyin resmi olarak ortaya çıkmasını beklememiz gerekiyor.

Artık Apple’ın kullanıcılarına Apple Music’te kayıpsız müzik sunduğu ve Amazon’un Prime Music ile aynı şeyi yaptığı gerçeğine geliyoruz. Spotify’ın segmentteki planları bir süredir devam ediyor ancak görünüşe göre tüketicileri için lansmanı erteledi. Bu yayınlanmamış plan, özellikle Spotify’ın bir prim talep edeceği talepleri karşılayabiliyorsa, ilginç bir ek olabilir. Şimdi, planın Hindistan gibi pazarlarda farklı fiyatlandırılmasını bekliyoruz, muhtemelen normal fiyatlandırma standartlarına göre 500 Rs’ye daha yakın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz