Sony’nin WF-1000XM5’in tüm detayları sızdı

0
58
Sony'nin WF-1000XM5'i tüm detayları sızdı
Sony'nin WF-1000XM5'i tüm detayları sızdı

Sony’nin bir sonraki amiral gemisi gerçek kablosuz kulaklıkları henüz resmi olarak duyurulmamış olabilir, ancak bunlarla ilgili söylentiler aylardır devam ediyor. Bildiğiniz gibi Sony WF-1000XM5’in WF-1000XM4’ün halefi olacağı söyleniyor.

Şimdiye kadar bu kablosuz kulaklıklar hakkında sızdırılan bilgiler, M4’ten daha hızlı şarj sürelerine sahip olabileceklerini gösterdi. Ayrıca öncekilerden daha küçük ve yaklaşık %20 daha hafif olabilirler. Ancak son zamanlarda ortaya çıkan bazı yeni söylentiler, bu çok beklenen giyilebilir cihazlara daha fazla ışık tutuyor. İşte Sony’nin 2023 amiral gemisi gerçek kablosuz kulaklıkları hakkında şu ana kadar bildiklerimiz.

Sony'nin WF-1000XM5'i detayları sızdı
Sony’nin WF-1000XM5 detayları sızdı

Sony WF-1000XM5 Özellikler

Öncelikle, sızdırılan detaylar Sony WF-1000XM5’in iyi bir pil performansına sahip olabileceğini gösteriyor. Kulaklıkları şarj kutusu aracılığıyla sadece üç dakika şarj etmek mümkün. Bunu yapmak bir saat daha çalma süresini kolaylaştıracaktır. 500mAh pilleri göz önüne alındığında, bu kulaklıkların 24 saatlik uzun bir çalışma süresine sahip olması gerekir. En azından söylentiler böyle söylüyor. Bu arada, FCC tarafından başlangıçta dikdörtgen olarak gösterilen şarj kutusu, büyük olasılıkla tıpkı M4’te olduğu gibi yuvarlak köşelere sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   General Mobile GM 23 tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Günümüzün diğer birçok en iyi kablosuz kulaklıkları gibi M5 de büyük olasılıkla Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip olacak. Ancak, bu özelliğe ilişkin daha spesifik ayrıntılar yok, bu nedenle olası güncellemeler için bizi izlemeye devam edin. En iyi kablosuz kulaklıklardan bahsetmişken, yeni M5’i almak için muhtemelen bir süre beklemeniz gerekecek olsa da, şu anda Amazon’da sınırlı bir süre için satışta olan çok gerçek Sony WF-1000XM4’ü satın alabilirsiniz.

Sony WF-1000XM5’in söylentilere göre diğer ekstraları, düşük frekanslarda bile kristal netliğinde ses üretmesi gereken ve pil ömrü pahasına olmayan Dinamik Sürücüler X’tir. Her kulaklıkta bulunan üç mikrofon büyük olasılıkla ortam gürültüsü de dahil olmak üzere her şeyi yakalayacak ve gerekirse sesi optimize edecektir. Böylece, yoğun bir ortamda olsanız bile herkes söylediklerinizi net bir şekilde duyabilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Free Now, Galaxy ve Note Cihazlarında Podcast'ler Sunuyor

Sızan bilgilere göre, WF-1000XM5 Sony’nin DSEE Extreme özelliğini kullanacak. Bu, sıkıştırılmış ses kaynaklarını yükselten yapay zeka destekli bir özellik. Sızan detaylar Sony’nin HiRes Audio’yu da M5’e entegre etmiş olması gerektiğini gösteriyor. 2023 amiral gemisi kablosuz kulaklıkların Bluetooth 5.3’ün yanı sıra Bluetooth Low Energy’yi de desteklemesi muhtemel.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz