Sony, Xbox Game Pass’i almak için PlayStation Plus’ı yeniliyor

0
sony xbox game
sony xbox game

Sony, kullanıcılara daha iyi değer sağlamak için PlayStation Plus hizmetini yenilediğini resmen duyurdu. Geçen hafta bir haberde Sony’nin yeni PlayStation hizmetini Mart ayı sonunda duyurabileceği iddia edilmişti ve şirket şimdi bunu resmileştirdi. Tamamen yeni PlayStation Plus hizmeti, Essential, Extra ve Premium olmak üzere üç katman getiriyor ve farklı fiyat noktalarında farklı avantajlar sunuyor.

PlayStation Plus Essential

Bu, esasen Sony kullanıcılarının şu anda alışkın olduğu PlayStation Plus hizmetinin aynısıdır (punto amaçlı). Bu katman, iki adet aylık indirilebilir oyun, indirimler, çevrimiçi çok oyunculu erişim ve daha fazlasını sunar. Fiyatlandırma ayrıca PlayStation Plus için geçerli fiyatla aynı kalır.

PlayStation Plus Extra

Bu, PlayStation Plus hizmetine eklenen yeni katmanlardan biridir. Bu, Essential katmanının tüm avantajlarını içerir ve Death Stranding, God of War, Marvel’s Spider-Man, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11 ve Returnal gibi indirilebilen 400’e kadar oyundan oluşan bir katalog sunar. ücretsiz. Bu katman için fiyatlandırma, Amerika Birleşik Devletleri’nde aylık 14,99 ABD Doları, üç aylık 39,99 ABD Doları veya yıllık 99,99 ABD Doları’ndan başlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Whatsapp Yeni Özellikleri Sunmaya Devam Ediyor

Sony

PlayStation Plus Premium

Bu katman, Temel ve Ekstra katmanın tüm avantajlarını sunar ve 740’tan fazla oyuna (Ekstra katmandan 340 daha fazla), bulut oyunu akışına ve daha fazlasına erişim içerir. Ekstra oyunlar arasında PS3, PSP, PS2 ve diğerlerinden oyunlar bulunur. Bulut oyunu akışı, şu anda PlayStation Now’ın mevcut olduğu bölgelerde mevcut olacak. Kullanıcılar, PS4 ve PS5 konsollarını kullanarak ve hatta PC’de oyun akışı yapabilecekler. PlayStation Plus Premium, aylık 17,99 ABD Doları, üç aylık 49,99 ABD Doları veya yıllık 119,99 ABD Doları’ndan başlar.

PlayStation Now’ın kullanılamadığı yerlerde Sony, Premium katman yerine PlayStation Plus Deluxe katmanını sunacak. Bu katman, Premium katmandan daha düşük fiyatlandırılacak ve fiyatlandırma bölgeden bölgeye değişecektir.

Sony, tamamen yeni PlayStation Plus’ı Haziran 2022’de Asya’daki çeşitli pazarlardan başlayarak Kuzey Amerika, Avrupa ve dünyanın geri kalanında sunmaya başlayacağını söyledi. Şirket ayrıca bulut oyunu akışını daha fazla bölgeye yaymayı planladığını ve “daha sonraki bir tarihte daha fazla ayrıntı sağlayacağını” söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz