Sony, State of Play Etkinliğini Duyurdu

0
8

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Sony, yarın PlayStation 5 ve PlayStation 4 oyunuyla ilgili yeni bilgileri ve ayrıntılı incelemeleri paylaşmak için Perşembe gecesi bir State of Play yayını yapacağını duyurdu.

PlayStation 5’in piyasaya sürülmesinden bu yana ilk çok oyunlu State of Play’i işaret edecek (yine de Kasım ve Ocak aylarında Demon’s Souls ve Destruction AllStars için özel olarak iki tane vardı) ve PlayStation Blog’a göre ayrıca üçüncü taraf ve bağımsız oyunlardan bazıları en son Haziran yayınında görüldü.

Yayın, 25 Şubat Perşembe günü PlayStation sosyal kanallarında başlayacak ve yaklaşık 30 dakika sürecek. İçiniz rahat olsun, sizi mümkün olan en kısa sürede etkinlikten çıkan büyük haberlerle güncel tutacağız.

State of Play
Sony State of Play

State of Play, PlayStation’ın Twitch ve YouTube kanallarında yayınlanacak. Peki ne bekliyoruz? Gerilla’nın aksiyon macera devamı Horizon Forbidden West’in özelliği olacağı tahmin ediliyor. Housemarque’ın Mart ayında çıkacak olan PS5’e özel karamsar bilim kurgu nişancı oyunu Returnal, hiç şüphesiz karşımıza çıkacak. Ve tabii ki Insomniac’s Ratchet ve Clank: Rift Apart başrolde olacak. Final Fantasy 16’dan daha fazlasını ve 2022’ye ertelenen Gran Turismo 7’nin bir parçasını görebiliriz. Son teknolojik gelişmeler hakkında daha fazla bilgi için sitemizdeki haberlere göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz