Şifre olmadan iPhone’un Kilidini Açma : PassFab

0
passfab iphone
passfab iphone

Çoğu iPhone kullanıcısı, cihazdaki gizlilik ve güvenlik düzeyini artırmak için veya parola kullanır. Ancak, çoğu durumda, kullanıcılar iPhone parolasını unutur ve sonunda iPhone’larına erişimi kaybeder.

[toc]

Bu durumda, iPhone’unuzun kilidini açmak için parola girmenizi gerektirmeyen alternatif yollar arıyor olabilirsiniz. Bu yazımızda iPhone SE 3 Şifre olmadan iPhone’un Kilidini Açma ile ilgili parola olmadan iPhone’un kilidinin nasıl açılacağına ilişkin benzersiz ve güvenilir ve de etkili3 farklı yola göz atacağız .

1. Yol: PassFab iPhone Unlocker ile Parola Olmadan iPhone’un Kilidini Açma

İPhone’un kilidini şifre olmadan açmanın en verimli ve etkili yollarından biri, güvenilir üçüncü taraf yazılımların yardımıdır. Bu sorunu kolaylıkla çözdüğünü iddia eden sayısız araç olmasına rağmen, iPhone’unuzun kilidini açmak ve bunu yaparken hiçbir zorluk yaşamamak istiyorsanız, bu amaç için PassFab iPhone Unlocker’ı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.

PassFab iPhone Unlocker, çeşitli can sıkıcı iPhone sorunlarını çözebilen çok amaçlı bir yazılımdır. Son derece sezgisel kullanıcı arayüzü, yazılımın kullanımını son derece kolay hale getirerek işlem sırasında herhangi bir güçlük yaşamamasını sağlar.

Kullanıcı dostu olması söz konusu olduğunda, PassFab iPhone Unlocker eşsizdir! İşlem sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanızı sağlamak için oldukça basit araçlar ve özellikler sunar.

PassFab iPhone Unlocker, sunduğu çeşitli özelliklerle de ünlüdür. İşte bu yazılımın en belirgin özelliklerinden bazıları.

 1. Dakikalar içinde kilitli, bozuk bir ekranın kilidini açın veya iPhone, iPad veya iPod Touch’ı devre dışı bırakın.
 2. Apple Kimliğini iPhone , iPad veya iPod Touch’tan parola veya doğrulama olmadan kaldırın.
 3. Apple aygıtlarını parola veya Apple Kimliği girmeden fabrika ayarlarına sıfırlayın .
 4. Parola olmadan ekran süresi kısıtlamasını kapatın .
 5. Cihazınızda üçüncü taraf denetimini önlemek için Uzaktan Yönetim’i kaldırın .

Şimdi, herhangi bir iPhone’un kilidini açmak için PassFab iPhone Unlocker’ı nasıl kullanabileceğinizi merak ediyor olmalısınız. Aşağıdaki adımlar, bunu nasıl yapabileceğinizin tam sürecini göstermektedir.

 

Şimdi, iPhone’un kilidini şifre olmadan açmamıza yardımcı olabilecek 1.yöntemle ilerleyeceğiz.

Bunu mümkün kılmanın başka bir yolu da harika PassFab iPhone Unlocker’ı kurmaktır. Bu yazılım aynı zamanda iPhone kullanıcılarının unutulmuş bir parola ile iOS cihazlarının kilidini açmasına yardımcı olmak için de mevcuttur.

Size onu kullanmanın kolay yolunu verdiğimiz için lütfen okumaya devam edin.

Her şeyden önce, bilgisayarınıza PassFab iPhone Unlocker’ı indirip yüklemeniz gerekir.

Windows için : PassFab İphone Unlocker İndir ! 

Mac için : PassFab İphone Unlocker İndir ! 

1.

Bilgisayarınızda PassFab iPhone Unlocker’ı açın. Lütfen tüm kullanıcılar için sunduğu işlevlere bakın. Arayüzden, tıklayın Başlangıç Arayüzün orta kısmındaki düğme.

PassFab iPhone Kilit Açma Arayüzü

2.

Şimdi bazı hatırlatıcıları ve notları görmek için sizi yeni sekmeye yönlendirecek. Bu bilgi, iPhone’unuz için işlem etkilerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Tekrar, lütfen tıklayın Sonraki Arayüzün orta kısmındaki bir sonraki adıma geçmek için düğmesine basın.

PassFab iPhone Unlocker Sonraki

Daha sonra aşağıda gösterilen arayüze yönlendirileceksiniz. Buradan iOS ürün yazılımı paketini indirmeniz gerekiyor. İstediğiniz yolu girin ve “İndir” e basın.

eşleşen bellenimi indir

 

3.

Bir sonraki adım, iPhone’unuzun kilidini açma işlemi için ihtiyaç duyacağınız tüm bellenimi indirmek için bir an. İndirme sırasındaki komplikasyonları önlemek için internet bağlantınızın iyi performans gösterdiğinden emin olun.

PassFab iPhone Unlocker Bellenimi İndiriyor

4.

Bellenimi indirdikten sonra prosedüre devam etmek. Kaldırma işlemini başlatmanızı isteyen yeni bir sihirbaz sekmesi görünecektir. tıklayarak yapabilirsiniz Başlat Kaldır ekranın en orta kısmında.

PassFab iPhone Unlocker Başlat Kaldır5.

Araçta başka bir bekleme süreci oluşacaktır. Parolanızı kaldırma işlemine başlarken sabırla birkaç dakika bekleyin. O zaman iPhone’unuzu şifre olmadan açmaya devam edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone Etkin Değil iTunes'a Bağlanın Hatası ve Çözümü Güncel !

PassFab iPhone Unlocker Bitti

Bu, iPhone veya iPad’inizin kilidini şifre olmadan açmanın başka bir yoludur. Bu beş basit adımı izlememiz ve sürecin başarılı olması için dikkat etmemiz gerekiyor.

Bir sorun yaşarsanız, lütfen PassFab iPhone Unlocker müşteri hizmetlerinden sorunlarınızla ilgili size yardımcı olmasını isteyin.

how to unlock iphone service yani iphone servisinin kilidini açma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

iPhone Passcode Unlock için PassFab Yazılımının Temel Özellikleri ve Avantajları

 • Kilitli, devre dışı bırakılmış veya bozuk ekranlı iPhone/iPad/iPod Touch’ın kilidini açın.
 • İDevices’inizi parola veya Apple kimliği olmadan fabrika ayarlarına sıfırlayın.
 • Dakikalar içinde parola olmadan ekran süresini kapatın.
 • Başkalarının denetiminden kurtulmak için Uzaktan Yönetimi atlayın.
 • En son iOS/ıpados 15 Beta, iPhone 12 ve daha fazlasıyla tam uyumlu.

Şifresi kilitli veya unutulmuş bir iPhone’un kilidini açabileceklerini veya açabileceklerini sunan ve vaat eden birçok hizmet var, ancak hepsi güvenilir değil. Bazı uygulamalar devasa bir zaman, emek ve para kaybı oluyor; Herkesin kaçınmak ve tamamen atlamak istediği bir şey, çünkü işin mümkün olan en kısa sürede yapılmasını istiyorlar.

PassFab, bir iPhone’un kilidini parola olmadan veya bunu yapmak için gelişmiş teknoloji veya becerilere ihtiyaç duymadan açmanızı sağlar.

Yazılım, bir kişinin ihtiyaç duyduğu tüm zorlu gereksinimler veya enerji olmadan mümkün olan en basit şekilde yardımcı olduğu için, kullanıcılar diğer kilit açıcılara ve insanlara göre avantaja sahip olacaktır. Kullanıcılar kendi başlarına bu görevi DIY yapma ve vermeleri gerekenden daha fazlasını ödemek zorunda kalmama şansına sahip olacaklardı.

2. Yol: iTunes Kullanarak Parola Olmadan Bir iPhone’un Kilidini Açma ! 

İPhone’u şifre olmadan açmanın başka bir yolu da iTunes’un yardımıyla. remove passcode from iphone ++ yani  iphone ++ ‘dan şifreyi kaldır . Ancak bu yöntem, karmaşık anahtar işlemleri gerçekleştirmenizi gerektirir.

2 numaralı yol, iTunes kimlik doğrulaması yoluyla iPhone’un parola olmadan kilidini açmaya yardımcı olur.

 • Adım 1: Başlamadan önce, bilgisayarınızda iTunes’un en son sürümünü çalıştırdığınızdan emin olmalısınız. Başlamak için bilgisayarınızda iTunes’u başlatın.
 • Adım 2: iPhone’u bilgisayarınıza bağlamadan önce iPhone’u kurtarma moduna alın:

-iPhone 8 veya üstü için: Kapatma kaydırıcısı görünene kadar Güç düğmesini ve bir ses düğmesini basılı tutun. Kaydırıcıyı sürükleyin ve iPhone’unuzu kapatın. Yan düğmeyi basılı tutarken iPhone’u bilgisayara bağlayın. Kurtarma modu ekranı görünene kadar bu düğmeyi basılı tutmaya devam edin.

-iPhone 7 veya iPhone 7 Plus için: Güç düğmesini basılı tutarak iPhone’unuzu kapatın. Sesi kısma düğmesine basarken iPhone’u bilgisayara bağlayın. Kurtarma modu ekranını görene kadar bu düğmeye basmaya devam edin.

-iPhone 6s veya öncesi için: Güç düğmesini basılı tutarak iPhone’unuzu kapatın. Ana Ekran düğmesini basılı tutarken iPhone’unuzu bilgisayara bağlayın. Kurtarma modu ekranı görünene kadar bu düğmeyi basılı tutmaya devam edin.

iphone'u kurtarma moduna geçir

Kurtarma Modu

İPhone’u daha önce bilgisayarınıza bağlamadıysanız ve cihazları birbirine güvenecek şekilde ayarlamadıysanız, iPhone şifresini atlamak için kurtarma modunu kullanmanın daha aşırı bir yöntemini kullanmanız gerekecektir.

iPhone, iPhone X, iPhone 8, ikinci nesil iPhone SE veya sonraki bir modelse, yan düğmeyi ve ses düzeyi düğmesini basılı tutmanız, ardından aygıtınızı kapatmak için güç kaydırıcısını sürüklemeniz gerekir. İPhone’u bilgisayarınıza bağlayın, ardından kurtarma modunda olduğu size bildirilinceye kadar yan düğmeyi basılı tutun.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için, yan düğmeyi basılı tutup ardından kaydırıcıyı kaydırarak iPhone’u kapatın. İPhone’u bilgisayara bağlayın ve kurtarma modunda olduğu söylenene kadar ses kısma düğmesini basılı tutun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone ve iPad'de İndirilen Dosyalara Nasıl Erişilir?

Daha önceki modellerde, yan veya üst düğmeyi basılı tutarak telefonu kapatın ve ardından güç kaydırıcısını kullanın. İPhone’u bağlayın ve tekrar kurtarma moduna girene kadar Ana Sayfa düğmesini basılı tutun.

“iPhone’da güncellenmesini veya geri yüklenmesini gerektiren bir sorun var” uyarısı veren bir bildirim için iTunes’u veya Finder’ı kontrol edin. Geri Yükle’yi seçin.

Adım 3: iTunes, iPhone’unuzu otomatik olarak algılayacak ve sizden onu geri yüklemenizi isteyecektir. “Geri Yükle”ye basın.

PassFab iPhone Unlocker iTunes

3. Yol : İCloud ile Parola Olmadan iPhone’un Kilidini Açma

iPhone’unuz kilitlenmeden önce “iPhone’umu Bul” özelliği etkinleştirilmişse ve Apple Kimliğini ve parolasını biliyorsanız, iCloud’u kullanarak iPhone’un kilidini parola olmadan açabilirsiniz.

how to unlock iphone if you forgot password yani şifreyi unuttuysanız iphone’un kilidini açma yöntemin, şifreniz de dahil olmak üzere iPhone’unuzdaki tüm verileri tamamen sileceğini unutmamak da önemlidir.

iCloud’u kullanarak iPhone’un kilidini parola olmadan nasıl açacağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. iCloud.com’u açmak için bir bilgisayar/başka bir mobil cihaz kullanın.
 2. Apple kimliğinizi ve parolanızı kullanarak iCloud’da oturum açın.

giriş elma kimliği ve şifre

Apple Kimliğinizle ilişkili tüm cihazları görüntülemek için “iPhone Bul” seçeneğini seçin ve “Tüm Cihazlar”ı seçin.

tüm cihazları tıklayın

Kilidini açmak istediğiniz iPhone’u seçin ve “iPhone’u Sil” seçeneğine basın.

iphone'u sil'e tıklayın

Komutu onaylamak için “Sil” düğmesine basın.

onaylamak için sil'i tıklayın

Apple Kimliği parolasını yeniden girin. Daha sonra iPhone’unuzu yeni bir cihaz olarak ayarlayabilirsiniz.

onaylamak için elma kimliği şifresini tekrar girin

 

Şifre Olmadan İphone’un kilidini açma

How to Unlock iphone without passcode yani iPhone’da şifreyi mi unuttunuz? Parola olmadan iPhone’unuzun kilidini nasıl açarsınız? yada remove passcode from iphone PassFab iPhone Unlocker( şifre olmadan iPhone’un kilidini açın, %100 Çalışıyor!
PassFab Aktivasyon Unlocker’ı deneyin( icloud aktivasyonunu kolay ve hızlı bir şekilde atlamak için!

Parola kilidi, iPhone aygıtları için güçlü bir güvenlik bileşenidir. Açıkça belirtin, şifreyi hatırlayamıyorsanız gadget’ınıza ulaşma seçeneğiniz olmayacaktır. what to do if you forgot your iphone password yani iphone şifrenizi unuttuysanız ne yapmalısınız ?  Ve şaşırtıcı bir şekilde daha korkunç, kabul edilemez bir şifreyi en az birkaç kez girdiğinizi varsayarsak, iPhone’unuz yetersiz kalacaktır.

İPhone’um Neden Devre Dışı Bırakıldı?

Bir güvenlik vurgusu olarak, Apple, bu kadar çok sayıda hatalı parola girişi girişiminden sonra bir iOS aygıtının sakat kalmasına neden olur. Parolanın canavarca kısıtlanmasını önlemek için Apple, belirli bir zaman dilimi için erişimi engellemek için bir “iPhone Devre Dışı Bırakıldı” bileşenini açar.

Bu gerçekleştiğinde iPhone’a girmek, gizli kelimeyi hatırlarsanız basittir – önceden belirlenmiş sürenin ardından gadget’ta doğru sertifikalarla oturum açmaya gerçekten başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, gizli ifadeyi hatırlamazsanız, sakat bir iPhone’a girmek biraz tehlikeli olabilir.

Yine de, neyse ki, parolanızı unutmuş olsanız da, iPhone’unuz engelli olsa da, gadget’ınıza yeniden giriş almanın yolları vardır. Bu kılavuzda, gizli bir anahtar olmadan kilitli bir iPhone’a nasıl girileceğini tartışacağız.

how to unlock iphone without passcode or face id yani şifre veya yüz kimliği olmadan iphone’un kilidini açma yöntemlerinden etkili olan 3 yolu sizlere anlattık.

how do you unlock an iphone yani  bir iphone’un kilidini nasıl açarsınız ? gibi konulara değinmiş olduk. Umarım sizler için yararlı olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz