Samsung Telefonumda Rehberi Yedekleyemiyorum

0
samsung telefon rehberi yedekleme
samsung telefon rehberi yedekleme sorunu

Bu yazıda, Samsung Kişileri Yedeklemiyor sorunu nasıl düzeltilir hakkındadır. Bu yazıda anlamanız için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Samsung Rehber Yedekleme Sorunu

Samsung Kişileri Yedeklemiyor’ Sorununu Nasıl Düzelteceğinizi Kontrol Edin

Google kişileri Android telefonunuzda senkronize edilmiyor mu? Samsung kişi senkronizasyonu önemli olması çok yaygındır. Birkaç kişi, ilk etapta kişilerinin Google bulutuna yüklenmediğini veya buluttan eşitlenmediğini bildirdi. Bu sorunlardan herhangi biriyle karşılaşıyorsanız endişelenmeyin. Bu makalede, Android telefonunuzda senkronize edilmeyen Google kişilerini düzeltmenin bazı hızlı ve kolay yollarını anlatacağız.

Kişilerim Neden Numara Olarak Görünüyor?

Bazı senkronizasyon hatalarından kaynaklanıyor olabilir. Öncelikle, numarayı isimsiz kaydetmediğinizden emin olun. Kişinizdeki herhangi bir numarayı yanlışlıkla isimsiz olarak kaydederseniz, sadece numara olarak görünecektir. Durum böyle değilse, kişiyi kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin.

Listedeki Tüm Kişileri Nasıl Gösterebilirim?

Tüm kişileri herhangi bir filtre olmadan göstermek istiyorsanız. Kişi uygulamasını açın ve menü simgesini (sol üstte 3 yatay çubuk) tıklayın ve varsayılan seçim olarak Kişiler’i seçin. Etiket tarafından seçilmişse, yalnızca o etiketin altındaki kişiler görüntülenecektir. Kişiler’i seçerseniz, hesabınızda kayıtlı tüm kişiler görüntülenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone'da Mobil Veri Kullanımı Nasıl Kontrol Edilir?

Kişi Adları Neden Android’de Gösterilmiyor?

Bu ilk sayı ile aynıdır. Numaranın uygun bir adla kaydedildiğinden emin olmalısınız. Ayrıca söz konusu kişiyi kaldırabilir ve yeniden ekleyebilirsiniz.

Samsung

Karışık Sayılar Nasıl Silinir?

Karışık sayıları tek tek manuel olarak silmek yerine, en iyi ve en kolay yol Google hesabını silip tekrar eklemektir. Bu işlem, kayıtlı tüm kişileri silecek ve yeni kişiler yeniden eklenecektir. Ayrıca, hesap silindikten sonra telefon rehberinizde başka kişi kalmadığından emin olun. Hala orada kalan kişileri görüyorsanız, Google hesabını tekrar eklemeden önce tüm kişileri silin.

Android Güncellemesi Neden Telefon Bağlantımı Mahvetti?

Kişi adları, senkronizasyon hatası ve kişi adlarının kaydedilmemesi nedeniyle kaybolabilir. Bu durumda, o kişiyi silin ve tekrar ekleyin. Kişi listesinde adı görünmeyen çok sayıda kişiniz varsa, Google hesabını silip eklemek daha iyidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Katlanabilir iPhone geliyor! Peki nasıl olacak?

Google Sync İle İlgili Sorunlar Nasıl Düzeltilir?

Senkronizasyon sorunları, üçüncü taraf uygulamalarla oluşan bazı çakışmalardan kaynaklanabilir. Bu durumda, senkronizasyon sorununun ne zaman ortaya çıktığını bulmaya çalışın ve bundan hemen önce yüklü tüm uygulamaları listeleyin. Bu nedenle, büyük olasılıkla sorun bu uygulama nedeniyle ortaya çıkabilir. Bu durumda uygulamayı kaldırmayı deneyin. Ardından akıllı telefonu yeniden başlatın, senkronize etmeyi deneyin. Sorun devam ederse, bekleyen herhangi bir Android güncellemesi olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca, Google hesabını kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin.

Tüm bu adımlar senkronizasyon sorununu çözmezse, yalnızca ayarları sıfırlamayı deneyin. Ayarlarla herhangi bir çakışma varsa, sorun çözülecektir. Ve son olarak, hiçbir şey yardımcı olmadıysa, telefonu tamamen yeniden başlatın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz