Samsung Galaxy Z Fold 5, Özel Bir S-Pen Yuvası Alabilir

0
Samsung Galaxy Z Fold 5, Özel Bir S-Pen Yuvası Alabilir
Samsung Galaxy Z Fold 5, Özel Bir S-Pen Yuvası Alabilir

Samsung, akıllı telefon serisini yapmayı bırakmaya karar verdiğinde pek çok katı Galaxy Note hayranı şok oldu. Şirket, S-Pen ile Galaxy S22 Ultra’yı piyasaya sürerek bunu telafi etti ve Galaxy Z Fold 4, S-Pen’i de destekliyor.

Note serisinin gerçek halefi olarak kabul edilen Z Fold modelleri ve özellikle Z Fold 4, S-Pen için ayrılmış bir yuvadan yoksundur ve bu da onu taşımayı zorlaştırır. Samsung, kalemi taşımaya yardımcı olan bir dava yayınladı, ancak davanın telefonun hantal hissettirdiği bildiriliyor. Ancak şimdi, bu noktada, serinin yakın gelecekte özel bir S-Pen yuvası alacağına dair raporlar geliyor.

Samsung Galaxy Z Fold 5
Samsung Galaxy Z Fold 5

The Elec tarafından GSMArena aracılığıyla yayınlanan bir rapora göre Samsung, Z Fold telefon serisi için özel bir yuva sunarak yerel S-Pen desteği getirmeyi planlıyor. Raporda ayrıca Samsung’un mevcut amiral gemisi Z Fold 4’e destek ekleyebileceği iddia ediliyor, ancak alan kısıtlamaları nedeniyle şirket telefonu olduğu gibi piyasaya sürmek zorunda kaldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone/Android'de Instagram Efektleri Nasıl Kullanılır?

Galaxy Z serisi akıllı telefonlar, merkezi bir menteşe ve esnek OLED ekranlar etrafında inşa edilmiş sofistike bir mimariye sahiptir ve bu da bir kalemi sınırlı bir alana sığdırmayı son derece zorlaştırır. Gözden geçirenler ve kullanıcılar da Samsung’u oldukça eleştirdiler ve az ya da çok şirketi, yer maliyetine rağmen daha sağlam bir menteşe eklemek için doğru yöne ittiler. Bir sonraki ana hat Z Serisi telefonların Ağustos 2023’te piyasaya sürülmesi bekleniyor ve o zamana kadar umarım daha fazla şey netlik kazanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz