Samsung Galaxy Watch Ultra, Apple Watch Ultra 2’den daha ucuz olabilir

0
Samsung Galaxy Watch Ultra, Apple Watch Ultra 2'den daha ucuz olabilir
Samsung Galaxy Watch Ultra, Apple Watch Ultra 2'den daha ucuz olabilir

Samsung’un önümüzdeki ay Paris’te düzenlenecek Unpacked etkinliğinde Galaxy Watch7 ve Galaxy Watch Ultra tanıtması bekleniyor. Her iki akıllı saat de piyasaya sürülmeden önce birçok kez sızdırıldı. Kısa süre önce yayınlanan bir raporda Galaxy Watch7 ve Galaxy Watch Ultra’nın sızdırılan teknik özelliklerine göz atmıştık.

Galaxy Watch7 ve Galaxy Watch Ultra Detayları Ortaya Çıkıyor

Şimdi ise Passionategeekz aka Paras Guglani (91mobiles aracılığıyla) tarafından yapılan yeni bir sızıntı, yaklaşmakta olan Galaxy Watch7 ve Galaxy Watch Ultra’nın farklı renk seçeneklerini ve iddia edilen fiyatlarını ortaya koyuyor.

Galaxy Watch7 ve Galaxy Watch Ultra Detayları Ortaya Çıkıyor
Galaxy Watch7 ve Galaxy Watch Ultra Detayları Ortaya Çıkıyor

Sızıntıya göre, Galaxy Watch7’nin fiyatı 299 ila 310 dolar arasında olabilir, bu da akıllı saatin geçen yılki Galaxy Watch6 40mm varyantıyla aynı fiyatı sunacağını gösteriyor. Ayrıca, Galaxy Watch7’nin Mermer Grisi, Krem Beyazı ve Orman Yeşili renk seçenekleriyle piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Özellikle, Galaxy Watch6 serisi 40mm modeli için Altın ve Grafit renk seçenekleriyle piyasaya sürülmüştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Rise of Kingdoms Hesabı Nasıl Silinir?

Dahası, Apple Watch Ultra/Ultra 2’nin karşısına çıkacak olan Galaxy Watch Ultra 47mm’nin 699 ila 710 dolar arasında bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor. Sızdırılan fiyatlandırma, Samsung’un Apple Watch Ultra’nın ve hatta Huawei Watch Ultimate’in fiyatlandırma açısından altını çizebileceğini gösteriyor. Karşılaştırma yapmak gerekirse, Apple Watch Ultra 2’nin fiyatı 799 dolar.

Önceki raporlar Galaxy Watch7 40mm’nin 300mAh bataryaya sahip olabileceğini, 44mm’nin ise 425mAh batarya ile gelebileceğini öne sürmüştü. Öte yandan, Galaxy Watch Ultra’nın Galaxy Watch5 Pro ile aynı olan 590mAh bataryaya sahip olması bekleniyor. Gelecek ayki Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Flip6, Galaxy Z Fold6, Galaxy Buds3 serisi ve Galaxy Ring de tanıtılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz