Samsung Galaxy Watch 5, Galaxy Watch 4’ten daha büyük bir pile sahip olabilir

0
samsung galaxy whatch 5
samsung galaxy whatch 5

Merhaba Tekno bilim adamı takipçileri; Samsung Galaxy Watch 4 serisi geçen yıl Ağustos ayında duyuruldu ve yeni neslin pil ömrünü uzatmak için yeni bir sıcaklık sensörü ve daha büyük bir pil alacağı bildiriliyor. Yeni Galaxy Watch 5 serisinin Ağustos ayında yeni katlanabilir amiral gemileriyle birlikte piyasaya sürüleceği bildiriliyor.

Yeni Galaxy Watch 5, yeni bir yasal dosyalamada ( SamMobile aracılığıyla ) ortaya çıktı ve pil kapasitesini doğruladı ve Galaxy Watch 4’tekinden daha büyük olabileceğini öne sürdü. Bulgu, SM-R900 olacağı bildirilen model numarasını ortaya koyuyor. , muhtemelen 40 mm Galaxy Watch 4’ün yerini alıyor. Akıllı saatteki pil EB-BR900ABY parça numarasını taşıyor.

 

Galaxy Watch 5
Samsung Galaxy Watch 5

Batarya 276 mAh kapasiteye sahip ve bu da 40mm Galaxy Watch 4’ün içindeki 247 mAh bataryadan biraz daha büyük. İyileştirilmiş yazılım yükseltmeleri ve donanım iyileştirmeleri görürsek, kapasite sadece sınırlı olsa bile pil ömründe önemli bir artış görebiliriz. önceki nesilden biraz daha fazla.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Elon Musk, Neuralink'in çipini bu yıl insan deneylerinde test edeceğini söyledi

Son raporlar, yükseltilmiş Galaxy Watch 5 akıllı saat serisinin yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya sürüldüğünü görebileceğimizi iddia ediyor, bu da Ağustos veya Eylül olduğunu gösteriyor. Yeni akıllı saatler, yeni Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 katlanabilir amiral gemileriyle birlikte piyasaya sürülebilir.

Yeni saat, kullanıcıların vücut sıcaklıklarını kontrol etmelerine ve ateşleri olup olmadığını görmelerine olanak tanıyan bir sıcaklık sensörüyle de gelebilir. Yaklaşan akıllı saatlerle ilgili daha fazla ayrıntıya sahip olmasak da, Ağustos ve Eylül açılış tarihine yaklaştıkça yakın gelecekte yeni bilgiler ortaya çıkacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz