Samsung, Galaxy Watch 4 serisini yeni özellikler, kayışlar ve saat yüzleriyle güncelliyor

0
samsung galaxy watch 4
samsung galaxy watch 4 özellikleri

Samsung bugün, yakında Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic akıllı saatlerinde kullanıma sunulacak yeni bir güncelleme duyurdu. Yeni özellikler, kullanıcı deneyimini geliştirmeye devam ediyor ve insanların fitness aktivitelerini takip etmelerine ve fitness ve sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor. Samsung, bisikletçilere ve koşuculara yardımcı olmak için gelişmiş aralıklı antrenman, yeni bir uyku koçluğu programı, yeni vücut kompozisyonu bilgileri, yükseltilmiş saat yüzleri ve daha şık kayışlar gibi iyileştirmeler getirdiğini duyurdu.

Galaxy Watch 4 Serisi Yeni Özellikler

Vücut Kompozisyonu

Yeni vücut kompozisyonu güncellemesi, kullanıcılara sağlık ilerlemeleri hakkında daha fazla bilgi sağlayacaktır. Samsung Health ayrıca Chris Hemsworth’un küratörlüğünü yaptığı dijital bir fitness programı olan Centr tarafından desteklenen daha fazla vücut kompozisyonu bilgisi sağlayacak. Kullanıcılar ayrıca, sağlık ve zindeliğe odaklanabilecekleri Centr’e tam erişim için 30 günlük bir deneme alacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Veloxia Mobil Oyun Girişimine Dev Yatırım

Samsung ayrıca, özellikle koşuculara ve bisikletçilere yönelik yeni bir aralık hedefi özelliğine de sahip ve kullanıcıların antrenmanlar için süreyi, mesafeyi ve bir dizi seti önceden ayarlamasına yardımcı olacak. Galaxy Watch 4 Serisi, kullanıcıların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan düşük yoğunluklu antrenmanlarla serpiştirilmiş bir dizi yüksek yoğunluklu antrenmanla kullanıcıların özel bir yoğunluk antrenmanı ayarlamasına izin verecek. Samsung ayrıca Adidas Running ve Strava gibi diğer üst düzey uygulamalarla çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Galaxy Watch 4

Uyku Modu

Samsung, kullanıcıların daha iyi uyku alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olmak için yeni bir uyku koçluğu programı ekledi. Yeni güncellemede, kullanıcıların yedi günlük bir süre boyunca uyku düzenlerini izlemeleri ve ilgili iki uyku anketini tamamlamaları gerekecek. Program daha sonra kullanıcının uyku tipini temsil eden sekiz uyku sembolü hayvanından birini atayacaktır. Araç, kullanıcıları uyku kalitelerini iyileştirirken desteklemek için görevler, kontrol listeleri, uykuyla ilgili makaleler, meditasyon rehberliği ve düzenli raporları içerecek dört ila beş haftalık bir koçluk programı boyunca kullanıcılara rehberlik edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android ve iOS İçin Snapchat'te Karanlık Mod Nasıl Açılır?

Yeni güncelleme, kullanıcıların uykuya daldığını da algılayacak ve daha iyi uyku koşulları oluşturmaya yardımcı olmak için SmartThings özellikli ışıkları otomatik olarak kapatacaktır.

Daha Fazla Saat Kadranı ve Kayış

Samsung, akıllı saatlerine daha da fazla kişiselleştirme seçeneği eklemeye devam ediyor ve şirket, yepyeni saat yüzleri ve daha da fazla kayış getirdi. Yeni saat yüzleri daha fazla renk ve dijital saat yazı tipiyle geliyor. Yeni kayışlar artık bordo ve krem renklerinde de sunuluyor ve kumaş ban ve halka bileklik insanlara daha kişisel bir görünüm kazandıracak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz