Samsung Galaxy S22 ve S22 Plus daha geniş ve yuvarlak bir ekrana sahip olabilir

0
74
Samsung Galaxy S22 ekran
Samsung Galaxy S22 ekran

Yeni Samsung Galaxy S22 Serisi hakkında birçok söylenti duyduk, ancak şimdiye kadar esas olarak Galaxy S22 Ultra hakkında duyduk. Ocak veya Şubat aylarında gerçekleşmesi beklenen Samsung Galaxy Unpacked etkinliğine yaklaştıkça, Samsung Galaxy S22 serisi amiral gemileri hakkında daha fazla şey duymaya devam ediyoruz. Bugün, bazı sızdırılmış temperli cam ekran koruyucuları görüyoruz.

IceUniverse oldukça güvenilir bir sızıntı ve bize daha sonra doğru ve gerçek olduğu ortaya çıkan birkaç haber getirdi. Bugün, Galaxy S22 ve S22 Plus’ın temperli camını S21 Serisi ile karşılaştıran bazı yeni ekran koruyucuları görüyoruz. Aşağıdaki resme baktığımızda, S22 Serisinin Galaxy S21 serisinden hiç olmadığı kadar yuvarlak ve geniş olacağını görebiliriz.

Samsung Galaxy S22

IceUniverse, ekranın en-boy oranının 19.5:9 olacağını öne sürdüğünden, bu mutlaka ekran en boy oranının farklı olacağı veya ekran boyutunun artacağı anlamına gelmez. Referans için S21 Plus, 20:9 en boy oranına sahiptir.

Samsung ekranda herhangi bir değişiklik yapmamış olabilir, ancak camı değiştirmiş olabilir ve yeni sızdırılmış temperli cam, son modellere uyduğundan emin olmak için bunu telafi edebilir. Birkaç gün önce, Samsung Galaxy S22 Ultra’nın bize yeni bir kamera düzeni gösteren ve yerleşik S Pen’i cihazda net bir şekilde gösteren yepyeni CAD görüntülerini sergiledik. Şarj hızlarının yeni listelerde onaylandığını da gördük ve şimdi Samsung’un oldukça yavaş hızlı şarj teknolojisine bağlı kalabileceğini ve rekabetin bir yıl daha geride kalabileceğini biliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz