Samsung Galaxy Fold One UI 3.1 güncellemesini alacak

0
13

Merhaba kıymetli tekno bilim adamı takipçileri; Samsung, One UI 3.1 Galaxy Z Fold 2’ye getirerek yeni özellikler ve geliştirilmiş çoklu görev sunuyor. Güncelleme, bu yılın başlarında katlanabilir modelde gördüğümüz özelliklere dayanıyor.

One UI 3.1 ile Samsung, çoklu görev deneyiminin daha basit ve daha verimli olduğunu söyledi. Samsung bir blog gönderisinde, “Galaxy Z Fold2’de, kullanıcılar artık Son Çağrılar sekmesi aracılığıyla Ana Ekranda önceden açılmış üç adede kadar Çok Etkin Pencereye anında geri dönebilirler” dedi. “Kullanıcılar ayrıca, Son Çağrılar sekmesi aracılığıyla iki Çok Etkin Pencereyi doğrudan Ana Ekran’dan Kapak Ekranına getirebilir.” açıklamasında bulundu.

One UI 3.1 İle Yeni Özellikler

Samsung, güncellemenin Çoklu Etkin Pencereyi doğrudan Hızlı Panel’deki bildirimlerden başlatmanıza da izin verdiğini söyledi. Bunu, bir bildirime uzun basıp onu Çoklu Etkin Pencereli uygulamaları açmak için sürükleyerek yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Playstation 5'in çıkış tarihi sızdırıldı
One UI 3.1
One UI 3.1

Genel olarak, Samsung, One UI 3.1’in Galaxy Z Fold 2’de rutin etkileşimleri kolaylaştırdığını söyledi. Örneğin, ekranı avucunuzla dokunarak veya çift dokunarak kapatabilirsiniz. Bu, güç düğmesine uzanarak kendinizi zorlamanız gerekmediği anlamına gelir. Ekranın daha kolay uyuması gibi küçük iyileştirmeler çok daha hoş bir deneyim sağlıyor.

One UI 3.1, Kamera uygulamasına da iyileştirmeler getiriyor. Yeni bir “Esnek mod” ile daha fazla konfor için kontrollerin konumunu ayarlayabilirsiniz. Samsung, bu değişikliklerin Galaxy Z Fold 2 sahiplerinden gelen geri bildirimleri dinledikten sonra geldiğini söyledi. Samsung ayrıca Flex modunda önizleme pencerelerine bir sil ve paylaş düğmesi ekledi.

Samsung, Hızlı Panel’deki bildirimlerin artık kategorize edildiğini ve kaydırarak Hızlı Panel’deki medya kontrolleri arasında geçiş yapabileceğinizi söyledi. Şirket, Kapak ve Ana Ekrandaki hava widget’larının da senkronize edildiğini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Fotoğraflar daha derin bir Google Lens entegrasyonu alıyor

Son olarak Samsung, Flex modunda görüntülü görüşme yaparken Galaxy Z Fold 2 sahiplerinin ekranın üst yarısını konuştukları kişinin videosuyla doldurabileceğini söyledi. Samsung ayrıca ekstra derinlik sağlamak için Açık ve Koyu temalarını da güncelledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz