Samsung, 27 Şubat’ta MWC 2022 etkinliğine ev sahipliği yapacak

0
samsung galaxy mwc 2022
samsung galaxy mwc 2022

Samsung’un son büyük duyurusu – Galaxy S22 ve Tab S8 serisi lansmanı – sadece birkaç gün önceydi. Ancak Samsung, 27 Şubat’ta 19:00 CET veya 13:00 PM ET’de MWC Event 2022’ye ev sahipliği yapacağını açıkladığı için şirket bir sonraki etkinliği için şimdiden hazırlanıyor. Etkinlik,  Samsung’un YouTube kanalında yayınlanacak.

Basın bülteninde Samsung, “Samsung Electronics, nasıl çalıştığımızın ve nasıl öğrendiğimizin geleceğini bir kez daha yeniden tanımlıyor. Samsung’un bağlantılı deneyimi nasıl yönettiğini görmek için 27 Şubat’taki Samsung Galaxy Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2022 Etkinliğine katılın. ”

MWC

MWC etkinliğinde Samsung’un bizim için neler hazırladığını söylemek zor. Resmi teaser, katlanabilir cihazlar, telefonlar, tabletler ve etrafta uçuşan saatler dahil olmak üzere birçok cihazı gösteriyor. Samsung’un yeni dizüstü bilgisayarlarını duyurması mümkün. Galaxy Book Pro serisi geçen yıl aynı zaman diliminde duyuruldu, böylece Samsung bunun için bir güncelleme hazırlayabilir. Ayrıca Samsung kısa süre önce telefonunu ve katlanabilir ürünlerini duyurdu, bu nedenle bu segmentte yeni cihazlar bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Büyük İstanbul depremi olursa ne kadar para kaybedeceğiz?

27 Şubat’ta her şeyi öğreneceğiz. Samsung’un perde arkasında neler üzerinde çalıştığını ilk görenlerden biri olmak için bizleri takip etmeye devam edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz