Reddit’ten de bir Clubhouse alternatifi geliyor!

0
40

Yarattığı farklılıklar nedeniyle son zamanlarda büyük bir popülerliği yakalamış olan Clubhouse, birçok sosyal medya şirketinin klonlamaya çalıştığı bir platform. Bu klonlama furyasının nedeni de şirketlerin Clubhouse pastasından pay almak istemesi. Zira herkes, her yerde harıl harıl Clubhouse davetiyesi arıyor.

Dünya üzerinde en büyük topluluğa sahip platformlardan biri olan Reddit, forum tarzında olan fakat tam olarak forum sayılamayacak yapıda bir platform. Yani kullanıcılar arasında bir etkileşim var. Bu yüzden Reddit’ten bir Clubhouse klonu gelmesi oldukça mantıklı bir hareket. Ayrıca Reddit’in oluşturacağı yeni sesli sohbet odaları özelliğinde aylık abonelik de satılacak. Bu aylık aboneliğin içinde çeşit çeşit özellikler olacağı söyleniyor.

Clubhouse nedir?

Clubhouse nedir

2020’de Alpha Exploration Co. tarafından geliştirilmiş bir yazılım olacaktır. Aslında canlı sohbet odalarının mevcut olduğunu söylemek gerekiyor. Bildiğiniz üzere Podcast’ler artık günlük hayatımızda oldukça fazla mevcut ve bu platformu tamamen “canlı” bir Podcast platformu olarak değerlendirebilirsiniz. Aslında oldukça yeni bir platform olduğuna bakmayın, şimdiden fazlasıyla rağbet gördü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Telefonda Depolama Alanınızı Nasıl Optimize Edebilirsiniz?

İçeride farklı konularda sohbet odaları bulunuyor. Bu odalarda farklı farklı konular konuşuluyor. Sizler de dinleyici olarak girebiliyorsunuz ve o sohbetlere de katılım sağlayabiliyorsunuz. Sadece ses var görüntü de yok fotoğraf paylaşmak da yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz